Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

A to nasze rowery :)

 

Najmniejszy damski 'niner' ze stajni Cube (rama 17'')

 

371866a2b47d.jpg

 

Największy męski 'niner' ze stajni Radon (rama 22'')

 

2a62ad141085.jpg

 

Bez względu na to, czy ktoś stwierdzi, że ramy są za małe, za duże, wyglądają pokracznie, etc. to jeździ się nam obojgu bardzo dobrze :) Cube bez jeźdźca wygląda może trochę dziwnie, ale z riderem na pokładzie wygląda dużo korzystniej :)

 

Uprzedzając - tak, rowery mają błotniki, pompki, bidony, nóżki, lampki i szlag wie co jeszcze. W naszych warunkach terenowych to nie przeszkadza a wręcz pomaga przy długich wycieczkach (ja np. nie widzę przyjemności we wracaniu do domu z ubłoconymi plecami i nie mam jakoś zwyczaju kładzenia roweru na ziemi). Jak zabierzemy sprzęty na single track'i w góry to może się zrzuci trochę szpeju, ale jak na razie jest tak, jak widać :)

 

Zdjęcia mało terenowe, ale pogoda dzisiaj pozwoliła tylko na szybką rundkę po okolicznym lesie i chowaliśmy się do garażu przed deszczem :)

Edytowane przez Eazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten Cube :D

Myślę, że odpowiadałby mojej dziewczynie, która strasznie marudzi jak wsiada na rower MTB odpowiedni dla niej rozmiarowo na kołach 26", że ją ręce bolą, natomiast bardzo dobrze się czuje na rowerze miejskim/turystycznym z kierownicą jaskółką.

W tym Cube jest z tego co widzę wyprostowana sylwetka i na pewno rąk tak nie obciąża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona po przesiadce z 26'' od razu zwróciła uwagę, że siedzi mniej pochylona i jest dużo wygodniej niż na jej 26''. Ma to oczywiście i swoje minusy - przednie koło jest mniej dociążone na łukach i ostrzejszych podjazdach, ale ma też plusy - na zjazdach :) Do sportowej i agresywnej jazdy się taki setup nie sprawdzi, ale są jeszcze 3 pierścienie pod mostkiem, które można przełożyć i zrzucić mostek na dół, gdyby była taka potrzeba. W każdym razie wzrost komfortu (z relacji żony) jest bardzo duży (oczywiście kosztem predyspozycji roweru do bardziej sportowej jazdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Słuchajta Dzieci......żech zniknął ostatnie kilka błotnikowo-torebkowych postów, bo aż żal było czytać.

Jak mi kto znowu wyjedzie z postami o błotnikach i tym podobnych ,to będzie się cieszył namiastką cenzury wypowiedzi na Forum. 

 

Pytania?Zażalenia?Roszczenia? Nie widzę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: o czym właściwie można w galeriach gadać?

 

Widzę, że czasem nie przechodzi nic a chcących rozmawiać o czymkolwiek wysyła się na PW. Teraz przechodzą różne dyskusje, ale już nie te o błotnikach i torebkach. W galerii szosowej wisi natomiast długa dyskusja o "dopuszczalności" górskich butów SPD w szosie, po której to dyskusji moderator zarzuca innemu użytkownikowi, że za bardzo wziął sobie do serca szymonbike'a. Mam wrażenie, że gdybym ją się tak wypowiedział, to otrzymałbym ostrzeżenie za offtop i wywoływanie guanoburzy.

 

Są jakieś zasady czy wszystko zależy od "widzimisię" moderatora?

 

Poważnie pytam, bo nie ogarniam tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko napomknę o tych uchwytach na telefony, gdzie przygoda, gdzie odcięcie się od technologi i patrzenie przed siebie w full hd a nie przez ekrany telefonów nie ma nic przyjemniejszego jak wyjść i jechać w stronę horyzontu. Mam wrażenie, że z każdym "gadżetem" rower staje się uchwytem do nich a nie sprzętem do wyciskania ostatnich pokładów energii z nóg. Serdecznie pozdrawiam zanim dostanę cenzurę za offtop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

to i jak pokaze swojego 29er'a :)

cube ltd '14 (19")

mimo ze rower bardzo poprawny to nie moge sie powstrzymac przed szukaniem kolejnego :)

reaction bardzo korci, ostatnio tez giant xtc i trek superfly albo cos z focusa... byl tez plan na zmiane osprzetu, zaczynajac od kol a konczac na ramie np. z reaction... poki co moze w pierwszej kolejnosci wskocza smart samy albo racekingi i siodlo selle italia c2 lub man

o carbonie chwilowo nie mysle bo jak widac czasami jestem zmuszony dopiac fotelik :) 

mam jeszcze spore zaleglosci w przegladaniu od poczatku galerii, wiec moze tu pojawia sie jakies ciekawe pomysly ;)

 

IMG_8617.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

to i jak pokaze swojego 29er'a :)

cube ltd '14 (19")

mimo ze rower bardzo poprawny to nie moge sie powstrzymac przed szukaniem kolejnego :)

reaction bardzo korci, ostatnio tez giant xtc i trek superfly albo cos z focusa... byl tez plan na zmiane osprzetu, zaczynajac od kol a konczac na ramie np. z reaction... poki co moze w pierwszej kolejnosci wskocza smart samy albo racekingi i siodlo selle italia c2 lub man

o carbonie chwilowo nie mysle bo jak widac czasami jestem zmuszony dopiac fotelik :)

mam jeszcze spore zaleglosci w przegladaniu od poczatku galerii, wiec moze tu pojawia sie jakies ciekawe pomysly ;)

 

IMG_8617.jpg

Szanowny Panie co to za torba podsiodlowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...