Skocz do zawartości

Wheeler Team


QWEY564

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

Trochę już jestem na tym forum, ale temat znalazłem dopiero teraz... Również dosiadam Wheelera, model pro 39 z 2007 roku, kupiony na wyprzedaży zimowej na allegro (taki czerwono- biało- czarny :D ). Jest już zmodyfikowany, dość mocno w stosunku do oryginału. Pierwsze co wymieniłem to amortyzator, potem hample, a na koniec napęd.

 

Obecnie konfiguracja wygląda następująco:

Rama: wheeler pro39

Koła: jak w specyfikacji, piasty wheeler, obręcze jalco, szprychy no name, opony IRC mythos XCII

Kierownica, mostek, sztyca, siodło: wheeler

Przerzutki: Shimano Slx

Korba: Shimano Slx

Kaseta: Shimano XT

Manetki: Shimano XT rapid fire

Hamulce Avid Juicy 7 185/160

Amortyzator: Rock Shox Tora 318 Solo Air 100mm

Rogi: Chyba TranzX, ale pewności nie mam bo po 17 latach napisy się pozdzierały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba Wheeler'owców wciąż rośnie...i dobrze. Osobiście zapisuję się do szczęśliwych posiadaczy rowerów Wheeler. Moja maszynka to Wheeler Hornet 45. Zdjęć nie mam ale znalazłem niemal identycznego w necie więc oto on(fanfary :( ):

1335.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeszukalem caly internet i nie znalazlem odpowiedzi na swoj problem.

Dlatego zwracam sie do Was jako posiadaczy rowerow marki Wheeler.

Wygralem rower Wheeler PRO 600

http://www.wheeler.pl//images/galeria/PRO_600L_PL_08d.JPG

Rower przyszedl do mnie w kartonie i nie ma w nim instrukcji.

Zabralem sie za jego skladanie, jednak nie moge sobie poradzic z kierownica.

Nie mam zielonego pojecia jak to zrobic (jaka czesc ma byc nalozona na jaka)

W zwiazku z tym mam prosbe o jakas porade, instrukcje badz wyrazne zdjecie czesci kierownicy jak to powinno wygladac w realu.

P.S.

Pisalem do firmy Wheeler ,ale mnie odeslali do autoryzowanego serwisu w celu zlozenia.

Ze wzgledu na odleglosc do serwisu jak i gabarytow kartonu nie jestem w stanie sie tam udac.

Bede wdzieczny za wszelka pomoc w tym temacie.

Przepraszam jezeli nie napisalem w tym miejscu co trzeba,ale nie wiedzialem gdzie umiescic swoja prosbe.

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę być upierdliwy czy coś ale zapisałem się do klubu a mój nick nie widnieje w tej przepięknej loży...

 

I mam nowy pomysł...żeby lepiej się poznać gdy zapisujemy sie do klubu trzeba wpisać imię wiek i takie różne inf o członku klubu. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

gabrys128 ja też nie chcę być upierdliwy, ale wypada poczekać jakiś czas,

aż raport który wysłałem zostanie zweryfikowany i zmieniony pierwszy post.

 

Co do pomysłu to ja jestem za, ale nie wypali to.

Poza tym wszystko mamy w profilach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę być upierdliwy czy coś (...)

To nie bądź B)

I mam nowy pomysł...żeby lepiej się poznać gdy zapisujemy sie do klubu trzeba wpisać imię wiek i takie różne inf o członku klubu. Co wy na to?

A co rozumiesz przez różne informacje? Bo ja na ten przykład wcale nie chcę podawać więcej informacji o sobie, niż to co jest widoczne w profilu. Co chciałbyś jeszcze o mnie wiedzieć? Jaki mam nr buta, jakie lubię piwo, a może czy mam dziewczynę czy nie? To jest forum rowerowe, a nie jakieś grono.

 

Choć mam taką ideę, żeby nowi członkowie klubu stawiali starym jakąś gorzałkę... taki bruderszaft, no wiecie. Wtedy na pewno będziemy lepiej zintegrowani. Tylko trzeba by się spotkać i wypić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...przeczytałem ten temat i zauważyłem ,że jeden użytkownik wysłał e-mail do Wheeler Polska...ja tez spróbowałem nappisałem ze mam zamiar kupic pro 69 i ze moj stary Wheeler jest zepsuty...poprosiłem o dokładną charakterystykę roweru... jeśli nasza konwersacja się przedłuży poproszę ich o naklejki na rame którą chę sprzedać i którą przemalowałem i nie chce zeby była no name...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

I stało się nie jestem już posiadaczem Wheelera PRO29.

Obecnie ujeżdżam Accenta El Nino.

 

Jedyne co mi zostało z pierwotnego Wheelea to hamulce.

Jednak rower rodziców, czyli moja zimówka to Wheeler PRO900 dlatego też w klubie pozostaję,

ale już jako użytkownik innego modelu firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Cześć!

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch Wheelerów.

Jeden to wiekowy 5900 z którego oryginalnie pozostała rama i obecnie służy jako treningówka szosowa.

Drugi to Eagle 20 rocznik jakoś 2004-2006 na którym startuje w maratonach i bikejoringu.

Wkrótce wrzucę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...