Skocz do zawartości

[pompka, oświetlenie] Oferta z Lidla


ksawcio97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :teehee: ! Wczoraj zakupiłem w Lidlu oświetlenie oraz pompkę teleskopową. Oświetlenie kosztowało mnie 40 zł a pompka 23 zł. Opłacało sobie kupić te oświetlenie :) . Świeci na odl. ok. 200 m i dokładnie wszystko widać. I najważniejsze jest to bardzo jasne światło z przodu jak i z tyłu. Dają 3 Lata Gwarancji. :icon_lol:

Pompka też bardzo fajna i dobra. Szybko pompuje, mała, zgrabna i mało waży tylko 146g :icon_lol: . Pompuje na 3 rodzaje wentyli: Dunlopa, Schradera i Sclaveranda. Dodatkowo posiada uchwyt pozwalający zamocować pompkę w miejscu mocowania koszyka na bidon (i 3 lata gwarancji! :icon_lol: ):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wszędzie można to kupić(znaczy w każdym Lidlu :) ) Baterie są w komplecie.

Do przodu: 4 AA(paluszki)

Na tył: 2 AAA

Zdjęcia wstawię później, bo muszę najpierw znaleźć aparat

 

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_20821.htm poszukaj tu gdzieś to powinno być jeżeli chodzi o zdjęcia oświetlenia

A jeżeli o pompkę: http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_20829.htm

Edytowane przez ksawcio97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wrzucę swoje 3 grosze :icon_wink:

 

Lampka przednia nie nadaje się na trudniejszy teren - ponieważ giba się na kierownicy, próbowałam z podkładkami (nie ma ich w zestawie) i na razie nie znalazłam idealnego rozwiązania :rolleyes:

 

Lampka przednia dość dobrze świeci, w ramach testu pojechałam do ciemnego lasu :icon_wink: i szczerze powiedziawszy dało się jechać (oczywiście z pomniejszoną prędkością) i pod warunkiem, że znamy trasę

 

Lampka tylna ma tylko ciągły tryb świecenia - za to całkiem silny

 

To tak odnośnie działania, ceny są jak najbardziej warte, taniej się nie kupi mimo wszystko :thumbsup:

Edytowane przez iza121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt lampka zeby pojezdzic w terenie proponuje obkleic tasma porzadnie, a zamiast standartowej nakretki dac dobra podkladke i mocno dokrecic do kierownicy.

 

Nie ma co narzekac na jakosc czy moc, bo za ta kwote jest swietne, ja mialem nie kupowac wcale oswietlenia jednak skusilem sie przy okazji kupna innych rzeczy i jestem zadowolony, tylna lampka dobrze swieci, dosyc mocno, przod tez ok jednak za duzo moim zdaniem idzie na kolo, bo potem jest tj. przerwa i znow swiatlo, nie przeszkadza to tak bardzo, jednak oswietlona opona nie jest mi potrzebna;) (a lampka ustawiona byla dobrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :teehee: ! Wczoraj zakupiłem w Lidlu oświetlenie oraz pompkę teleskopową. Oświetlenie kosztowało mnie 40 zł a pompka 23 zł. Opłacało sobie kupić te oświetlenie :) . Świeci na odl. ok. 200 m i dokładnie wszystko widać. I najważniejsze jest to bardzo jasne światło z przodu jak i z tyłu. Dają 3 Lata Gwarancji. :icon_lol:

Pompka też bardzo fajna i dobra. Szybko pompuje, mała, zgrabna i mało waży tylko 146g :icon_lol: . Pompuje na 3 rodzaje wentyli: Dunlopa, Schradera i Sclaveranda. Dodatkowo posiada uchwyt pozwalający zamocować pompkę w miejscu mocowania koszyka na bidon (i 3 lata gwarancji! :icon_lol: ):).

Jak znam życie, to te 3 lata gwarancji nic nie jest warte, Diabeł zawsze tkwi w szczegółach. I niby czego ta gwarancja miałaby dotyczyć? Pompka na przykład w naturalny sposób się zużywa - chodzi o uszczelnienia. Nie wierzę, aby ktokolwiek dał na takie uszczelnienia 3 lata gwarancji ponieważ żaden producent nie daje gwarancji na elementy, które z natury rzeczy się zużywają, nie określając precyzyjnie np. przebiegu. To tak, jakby liczyć na to, że producent wymieni ci opony ponieważ po roku zużył się w nich bieżnik. Co do ceny to jest tanio i drogo zarazem.

Tanio w porównaniu do np. lampek Sigmy (ok. 50 Zł za Sigmę Eloy, tylko przód) a drogo, jeżeli okaże się, że produkt padnie np. po paru deszczach.

Niemniej oświetlenie powinno się mieć, więc lepsze to, niż nic.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Oświetlenia to z Lidla lepsza była latarka na 1 diodę.

daje jak szperacz tylko trzeba ją jakoś do roweru zainstalować... ja akurat miałem pasujące mocowanie z innej lapki

Na dniach dam zdjęcia jak to cudo daje w porównaniu do innych lampek

 

P.S

na pełnej mocy akumulatorki wytrzymują z 4 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt lampka zeby pojezdzic w terenie proponuje obkleic tasma porzadnie, a zamiast standartowej nakretki dac dobra podkladke i mocno dokrecic do kierownicy.

 

(...)

Mam czasem wrażenie, że tego typu Tematy zakładają domorośli marketingowcy z - nomen omen - marketów. Do czego nadaje się rower z marketu? Ano - do sprzedawania w marketach.

Parafrazując post można by rzec, że rower kupiony w markecie też najlepiej dobrze okleić taśmą przed wyjazdem w teren. Tak jakoś mi się narzuciło... :icon_lol:

Edytowane przez xtrbike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...