Skocz do zawartości

[społeczność] Bikerzy na codzień


Rekomendowane odpowiedzi

To aplikacja której używam w pracy - w Tepsie, do obsługi klienta. Jak dzwonisz na Błękitną Linię pod 9393 i zgłaszasz jakiś problem, reklamację, albo zamówienie na coś - to właśnie w tym programie wszystko jest rejestrowane - najpierw Twoje zgłoszenie a potem jego realizacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolwent 3 roku jedynego gimnazjum w mojej miejscowoście, co się nazywa Rudka i 80% notek o niej jest przekręcone na Rutka, czy Ródka :)

 

Najbliższa przyszłośc: Liceum w B-stoku, takie w którym nie ma chorej rady pedagogicznej. Najprawdopodobniej podania do 2,4 i 8LO :) Raczej profil biologiczno-chemiczny :D

 

Zawód: Tutaj mam duże rozterki, wchodzi w gre kilka rzeczy: Weterynarz, Mikrobiolog, Kurier rowerowy, Pracownik w czymś pokroju Zoo. Oraz największe marzenie, czyli pracownik w sklepie rowerowym :arrow: tutaj wpadać :arrow: http://forumrowerowe.jgc.pl/index.php?showtopic=9857

 

PS. Miałem także abstrakcje, takie jak skończenie filozofii i psychologi, bo bardzo dużo uczy o człowieku i rozwija umysł, ale coś nie widzę się w żadnym zawodzie po tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pracuje jako mechanik i konserwator maszyn papierniczych , no i kończę studia na wydziale Prawa i Administracji na UWM w Olsztynie. A w przyszłości zobaczymy, jak na razie robota mi się bardzo podoba, może brudna, ale bardzo dużo uczy. Chłop przecież na mechanice znać się musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pisaliśmy my: Ecia - grafik komputerowy (specjalność: kreskówki animowane)

 

Eciu to widzę że podobne zajęcię jest Naszą mocną stroną - dla mnie też kreskówki to życiowa pasja i czasami pozwala mi to dorobić (flash, plakaty imprez itp.) może troszkę inne gatunkowo - bo ja tworzę bardziej ubarwione w detale ale nadal komiksowe (często manga) ;) ostatnio też wychodzi troszkę 3D ;) - agencja reklamowa to tylko (mam nadzieję) chwilowe zajęcie - trochę za mało kreatywna ta praca ;)

 

stasiek nie ma dokładnie określonej normy jaką musi spełniać grafik - zależy gdzie co dokładnie chcesz robić... ważne jest by posiadać umiejętności posługiwania się jak najszerszym dostępnym oprogramowaniem... ważna jest pracowitość i kreatywność (bez tego znajomość progsów nie pomoże)... najlepiej mieć jeszcze jakiekolwiek pojęcie, podstawy i predyspozycje związane z szeroko pojętą sztuką :( czyli w skrócie - nie zawsze na kompie - grafik to przede wszystkim plastyk na realu :D pzdr

 

P.S. chłopaki wcześniej wspominali o różnicy między grafikiem a artystą grafikiem - zgadzam się z Wami - znam wieli grafików komputerowych w agencjach którzy działają jak maszynki :P a po wyjściu z pracy już nie czują się GRAFIKAMI :) - jakoś chyba do nich nie należę :) bo w domu dopiero budzi się kreacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się podzielę moją metryką ;)

 

Tak ogólnie to studiuję... obecnie na dwóch kierunkach..

1) 2. rok, budownictwo, Wydz. Inżynierii Lądowej PK

2) 1. rok, inżynieria środowiska, Wydz. Górnictwa i Geoinzynierii AGH

 

Praca to tak dorywczo.. roznosiłem ulotki ale się sypło i jest bida ;):D nie będzie Marzocha na ten sezon :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bikerów!

Taaa... jesli chodzi o mnie, to od kilku lat M_ogę G_ówno R_obić (kier: marketing i zarzadzanie, spec: zarzadzanie przedsiebiorstwem w WSB u mnie w miescie...). Poki co, zapieprzam u przyszlego :P tesciunia w hurtowni kaset audio-wideo, baterii, akumulatorkow konsumenckich etc w Katowicach. Jestem w sumie "od wszystkiego" - glownie fakturuje podmioty, nadzoruje zaopatrzenie i biuro oraz przyjmuje dostawy (kawe szefunciowi tez czasem parze - jak mnie przekupi ciasteczkiem... wedlowskie Delicje Rulezzzz! :lol: I, generalnie, tyle. W niedalekiej przyszlosci z moją Lady zamierzamy wystartowac na wlasny rachunek... Sie zobaczy czy wyjdzie :eek:

Tooreck: zdaje sie, ze miales kupe ciezkiej roboty po tym przedwczorajszym wypadku w hali katowickich targow :) Wspolczuje wszystkim, ktorych ta tragedia dotknela!

KAZUMI: z racji mojego hobby, jestes w stanie mi polecic jakas NAPRAWDE DOBRA ksiazke o fotografowaniu??? Jestem (a jakże!) amatorem z Canonem EOS 300 (stare lustro, ale niezle mozliwosci). Z gory dzieki!

Lukav: zapraszam serdecznie do Merida Owners Club :P (jesli jeszcze nie zagladales...)

Pozdro dla wszystkich wyjadaczy! Starych i mlodych! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

========================================================

1.6 - miesięcy siedzenie na dupie i czekanie na sezon....

2.Następne 6 miesięcy - dorabiane w sklepie rowerowym {niestety na czarno :025: }

3.Sobota - Niedziela = szkoła

========================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michi23

technik ekonomista, technik informatyk, student Zarządzania i Marketingu, samodzielny informatyk okręgowy w dużym Towarzystwie Ubezpieczeniowym... to tak w skrócie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

student 2 roq informatyki na pwr.

jak to sie mowi teraz ładnie -dżobuje se czasem robiąc projekty graficzne(zadna grafika bo ze mnie grafik niespecjalny - wrodzone kalectwo plastyczne co jest dziwne bo oprocz mnie w rodzinie wszysscy uzdolnieni plastycznie :| )

Zukunft: sie obaczy ale nic z grafiką :) - chociaz nikt nie zna swojej fjuczer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tu ktoś po Automatyce i Robotyce lub w trakcie, i jaki zawód wykonuje po tym ?

 

Kumpel jest po tym, skonczyl ten kierunek na Polibudzie Szczecinskiej, wiem ze swego czasu projektowal na kompie (AutoCad) formy wtryskowe i pisal programiki pod maszyny sterujace procesem wytwarzania . srednio zarabial z tego co sie orientuje i chyba zmienil branze.

 

ja - na przyklad - jestem na X sem Automatyki i Robotyki :033:

praca tez jest - CNC uruchomienia, obsługa, serwis.

FERRER - ślę ukłony :P

 

a kolega co to "kiepsko zarabial" musial jednak byc kiepski........

 

pozdrowko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hahha dobre! ;]

 

taaa... :) Gdzies tu widzialem jeszcze, nie wiem czy wypowiedz tego samego goscia, ale ze w gimnazjum pisal kolokwium :D

 

Natomiast co do mnie, to:

- jestem na drugim roku SII

- pracuje w sklepie z replikami broni :>

 

@McNacky, szkoda, ze nie masz Mgr Inż., bo wtedy Moglbys Gowno Robic I Niezle Życ ;) A tak.. tylko gowno robisz :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I L.O. Gorzów Wlkp. :D klasa maturalna, o profilu humanistycznym, wiec teoretycznie wlasnie sie ucze :D

 

A potem? Dwie opcje - leśnictwo lub szkoła aktorska (wprawdzie nie mam szans się dostać, ale żałowałbym jakbym nie spróbował ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...