Skocz do zawartości

[społeczność] Bikerzy na codzień


Rekomendowane odpowiedzi

Student informatyki, specjalizacja usługi internetowe. Pracuje jako informatyk, zajmujący się głównie webmasterką, sprzętem oraz ERP.

 

Po za tym dorabiam w przemyśle audio i caraudio budowa i projektowanie systemów nagłośnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje losy naukowo-pracowe sa dośc pokręcone.

 

Jestem mgr-inż optoelektronikiem, pracującym jako monter systemów hydrauliki okrętowej, uczącym się by zostac drogowcem. Tak sie dzieje jak ktos kierunek studiów pomyli i sie za późno zoryjentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uczeń 2. klasy LO o profilu biologiczno-językowym. W wolnym czasie dorabiam sobie w hurtowni z ubrankami oraz piszę artykuły do gazety o tematyce "ptaki egzotyczne', gdyż to moje drugie hobby. Do tego od niedawno zostałem wybrany na sekretarza KSHKiPE (Krakowskie Stowarzyszenie Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych). ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym siebie widziała.... z tym , że mój prezio jest bikerem i trzymamy rowerki w biurze :-P

 

 

No to mnie jeszcze brakuje...

 

Prezes Zarządu w spółce telekomunikacyjnej a rower często ląduje w moim biurze tuż przy mnie :D

 

:confused: to ja źle trafiłam..w żaden sposób obejść się tego nie da..przygarniecie mnie?? :woot::D..ech.. Wam tylko pozazdrościć :icon_mrgreen: ..oby więcej takich Prezesów, Dyrektorów, samorządowców...może wtedy bardziej zauważalne byłyby, skromne według mnie, potrzeby bikerów takie jak: porządne stojaki na rowery z możliwością przypinania ich na CAŁEJ DŁUGOŚCI..czy jakieś niewielkie pomieszczenia - klatki na rowery zamykane na klucz...heh...no rozmarzyłam się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak siedzę i się zastanawiam czy istnieje jakaś zależność między byciem bikerem a wykonywanym zawodem. Tak więć wpisujcie czym się zajmujecie.

 

PS

Prosiłbym tylko o wpisywanie się osób które na stałe gdzies pracują :-)

 

Zacznę pierwszy:

 

Duckbill - informatyk

 

teraz bezrobotny jak przez wiekszosc mojego zycia,dlatego mam bardzo duzo czasu na rowerowe wypady ;P ,a wczesniej-kierowca,mechanik,sprzedawca.

 

 

no to ja jestem geodeta, robie mapki, bazy danych itp bzdury przewaznie dla UE, miast, GPS, i wiele wiele czasochłonnych zajęć. Ogólnie jestem zadowolony z pray i ...... wypłaty :P

 

Pozdrowka

wiec moze mógł bys mi pomóc?

szukam dosc dokladnej mapy lasów w okolicach gliwic,tzn rudziniec,łącza,bojszów,rudno,bargłówka.

przeszukałem internet i nic,nawet dokładnej mapki tych wiosek nie znalazlłem,nie mowiac o mapkach lasów.czasem na mapie na 20 drog lesnych sa az 3 głowne zaznaczone :( a czasem wcale :P

znasz jakies stronki ze bede mogl zobaczyc takie mapki?? pisz na priv jak bys cos miał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Państwo dofinansowuje wiele instytucji/jednostek samorządowych, ale jakbyś chciał od nich dostać mapę to musisz bulić kasę.

Wyjątkiem jest leśnictwo. Jest to jednostka... samofinansująca się, a mimo to powinieneś od nich dostać interesującą Ci mapę w wersji elektronicznej za darmo. Tak mi to kiedyś ktoś tłumaczył, ale jak jest obecnie nie wiem. Zadzwoń do interesującego Cię nadleśnictwa, może pomogą. :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maturalna klasa 3ciego LO w Bstoku, ale jestem średnio ambitnym człowiekiem. Po za tym na gramofonach gram i wybieram się na jakieś przyrodnicze lub ekonomiczne kierunku na politechnice Bstockiej, ew. jak zdrowie pozwoli do szkoły policyjnej. Dorabiam handlując różnymi rzeczami, pomagając w różnych sklepach, a może powoli jeszcze coś z klubów sie wycągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...