Skocz do zawartości

[maraton] II Dębowy Maraton Rolkowo-Rowerowy Dąbrowa Górnicza


Rekomendowane odpowiedzi

Nie trafili z terminem, koliduje z Karpaczem u Grabka :down:

Naprawdę uważasz, że to imprezy dedykowane dla tego samego grona i potrzebne było odpowiednie dostosowanie do kalandarza Grabka i Golonki?

Ale pewnie jakbym pojechał, to pudło gwarantowane :D

Może racz przyjechać i wywalczyć to pudło, a nie mianuj się zdobywcą pudła zaocznie.

No tak, pozostają jeszcze starcy i matki z dziećmi :laugh:

Poprawiłeś sobie humor? :down:

:stupid:

 

Mnie niestety raczej nie uda się przybyć, a szkoda, bo rok temu było naprawdę fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważasz, że to imprezy dedykowane dla tego samego grona i potrzebne było odpowiednie dostosowanie do kalandarza Grabka i Golonki?

 

Nie, ale mogli wziąć to pod uwagę.

 

 

Może racz przyjechać i wywalczyć to pudło, a nie mianuj się zdobywcą pudła zaocznie.

 

Jeżeli tylko nie pojadę w góry, to racze się pojawić.

 

 

 

Poprawiłeś sobie humor? :down:

:stupid:

 

Mnie niestety raczej nie uda się przybyć, a szkoda, bo rok temu było naprawdę fajnie.

 

 

Ty chyba nie zrozumiałeś tego żartu, ale co się dziwić :down: Głupka to sobie znajdź w rodzinie.

 

Też byłem w tamtym roku, ale nie startowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wyluzujcie :)

 

@lek - jak nie pojedziesz w góry to wpadaj, zmierzymy się ramię w ramię :thumbsup: Jakoś nie możemy się spotkać na żadnych zawodach. Ostatnio na Silesii w zeszłym roku objechaliście mnie z bratem aż miło :)

 

marcinusz - szkoda, że nie wystartujesz. A może jednak się uda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ja tak odbiegajac od tematu bede/nie bede -

w dabrowie to chyba calkiem plasko - czyli to jest ok 25km sprintu ? patrzac po czasach z ubieglo roku - to zdecydowanie sprint :)

slicki ?

 

Ja jechałem na fourius fredach, było kilka kawałków sporego piasku ale bardzo krótkich, byli i tacy co jechali na szosach - przy zeszłorocznej trasie spokojnie slicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem trasę z zeszłego roku ok 21 km (wg organizatora 25km). W tym roku trasa chyba będzie troszeczkę dłuższa, bo organizator podaje długość trasy 27 km.

W zeszłym roku start i meta była na parkingu przy plaży na Pogorii III. Ogólnie trasa zahaczała o Zieloną i objeżdżała większość Pogorii IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objeżdżaliście trasę tempem, hmm że tak powiem "wyścigowym"? ;)

Średnie prędkości, czasy...?

Mi ciągle nie udaje się zejść poniżej 40 min.

 

W zeszłym roku trasę pokonałem w 42 minuty. W tym roku spokojnie jest do urwania kilka minut o ile trasa nie będzie zmieniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 43 minuty (bez 4 sekund) ;)

Też liczę na lepszy start, ale zapewne pojawią się też więcej mocnych zawodników, niż rok temu.

 

I byłeś chyba równe 10 pozycji przede mną ;)

 

Byłem 23 w open.

 

Orgowie mogliby poprowadzić tak trasę żeby odsiać szosowców bo z nimi nie ma szans konkurować :confused: a wielu w zeszłym roku było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...