Skocz do zawartości

[Recenzja]Kominiarka Nalini


Fistach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

jakis czas temu zakupilem kominiarke niby rowerowa (ale uzywame jej tez na nartach) firmy Nalini.

 

Dopiero teraz naszly mrozniejsze dni i dlatego dopiero teraz moge napisac ta krotka recenzje.

 

Kominiarka jest dostepna w dwoch rozmiarach XL i XXL w cenie 45 zł(jak w temacie) - na Allegro. nie wiem jak w sklepach.

 

Po kilku dniach jezdzenia w tej kominiarce moge smialo stwierdzic ze jest GENIALNA. Przy -10 pocila mi sie glowa ! Musialem od czasu do czasu odslonic wiekszosc twarzy zeby wychlodzic glowe. Kominiarka siega sporo ponizej szyi przez co mozna ja wlozyc bezposrenio pod T-shirt lub bluzke Termiczna i nie ma potrzeby korzystania z szalika. Jest oczywiscie bardzo wygodna i swietnie przylega do skory. Pomimo tego ze mam bardzo dobrze wentylowany kask to i tak wogole nie czuc zimna na glowie spowodowanego tym ze poruszam sie szybko (okolo 40 km/h - wiecej w zimie nie proboje). Minimalna temperatura przy ktorej jezdzilem w tej kominiarce to -14 stopni - i jest po prostu GIT!!

 

Bardzo a nawet BORDO polecam! WARTO!

 

Aha jezeli ktos ma jakies pytania itd prosze zostawic w tym temacie lub PM.

Edytowane przez Fistach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sobotniej i niedzielnej wycieczce też postanowiłam kupić kominiarkę. Właśnie firmy Nalini. Mam ich komplet zimowy (kurtka + spodnie) i jestem z nich bardzo zadowolona. Ostatnio jest mroźnie, a jazda z ręką raz na jednym policzku, raz na drugim, by jakoś ogrzać twarz jest bez sensu, będzie więc kominiarka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...