Skocz do zawartości

[licznik] VDO


crazybiker

Rekomendowane odpowiedzi

VDO, muszę przyznać że są to naprawdę bardzo odbre liczniki. Osobiście posiadam VDO C3 i chyba jest to jeden z najlepszych wyborów jakie podjąłem, obsługa jest banalna, a wręcz instynktowna niczym w telefonie. Jest bardzo wytrzymały, upadł mi kilka razy i ma kilka zarysowań na plastiku ale nic pozatym. Jedyne do czego mogę śię przyczepić to to że raz mi błoto wleciało pod klawisz wyboru i się zablokował, ale to wystarczyła wykałaczka wyjąć trochę piasku i wszystko jest w jak najlepszym porządku. WYkonanie jest naprawdę bardzo dobre. Czytelny wyświetlacz, menu w j. polskim, oraz wiele innych bardzo ciekawych gadżetów jak np. kontrolka serwisu. Mimo dużej ilości funkcji nie przygniatają nas one są bardzo dobrze uporządkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez kiedys wahalem sie nad tym licznikiem ale jednak ta mnogość informacji na ekranie mnie przerazila - przeiceiz nie bede sie wgapial w licznik podczas jazdy zeby zobaczyc ze jade wlasnie 55km//h ;] - dlategowybralem cateye enduro 8 i jestem happy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Katsumoto, polecam liczniki firmy VDO. Sam posiadam VDO C4(gratisowy ;) ).

- Super wykonanie

- Instynktowna obsługa

- Do wyboru menu w języku polskim :)

- 5 lat gwarancji

Powtarzam conieco po Katsumoto, a więc podam stronkę gdzie on jest cały opisany - jak i wszystkie inne VDO

 

Liczniki VDO

 

Polecam i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem licznik VDO (model C3) przez jakis czas! I mam mieszane zdanie na jego temat. Sama budowa i funkcjonalnosc nie pozostawia sobie nic do zarzucenia, rowniez znakmity serwis ale te liczniki sa jakies takie ogromne, ze swojego podczas otb urwalem az 2 razy!! Za pierwszym razem mi uznali reklamacje (chwala im za to) ale za drugim juz nawet nie probowalem!! :P Aha, no i popsul mi sie w nim wyswietlacz, ale to tez mi wymienili. Podsumowanie: licznik za 131 zl mialem przez pare miesiecy, w tym czasie 2 razy byl w serwisie i byl dwa razy urwany ( za drugim razem ostatecznie zakonczyl swój zywot) :D A ja zdecydowalem sie na cos duzo tanszego! Siemka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 12.6 - wykonanie na najwyższym poziomie - metalowe elementy konstrukcji. Czytelność poprawna (szkoda, ze nie ma funkcji wyświetlania tylko Vcur np.), Czasami zbiera zakłócenia na łączu radiowym od opaski, ale jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza. Ogólnie o 5 klas lepiej od sigm, które miałem wcześniej jeśli chodzi o wykonanie. Jeśli chodzi o resztę... przecież to tylko pokazuje jak szybko jedziesz a nie ma wpływu na samą predkość (no chyba, ze sobie złe koło wmontujesz :P ). Czasami się zastanawiam, czy czasem za dużo kasy w niego nei władowałem, ale w sumie nie żałuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Liczniki VDO to dobrze wydane pieniadze. 5 letnia gwarancja mowi chyba sama za siebie !!! Sam uzywam modelu C15 od dobrych 3 lat i bardzo bardzo sobie chwale. Ostatnio komputerek nie otrzymuje sygnalu z kola, wstepna diagnoza wykazala, ze to w wyniku przetarcia kabelka, bo na magnesie jest sygnal. Do tej pory przez te 3 lata nie bylo zadnych problemow. Przezyl nawet 2-3 upadki na asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Od dwóch miesięcy posiadam licznik VDO 3 DS (bezprzewodowy). Dziś oddałem go do serwisu. Przyczyna: ani razu mi nie zadziałał na dworze, nie działa w zakresie temperatur ok +5 C i niżej. W temperaturze pokojowej chodzi jak burza. Ale będąc na wycieczce w sobotę (było ciepło) licznik wskazywal mi 0. Nie wiem czy mi uznają reklamację, wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bezprzewodowego C15+ :033: Calkiem niezly sprzecik ale:

- za ta cene moglby byc lepszy wyswietlacz(z wieksza iloscia linii) i np. podswietlanie

- przy moim widelcu z 120mm skoku przy slabych bateriach nie zawsze kontaktuje

- w poblizu kompa i innych sprzetow na wysokie napiecie lubi pokazywac nieziemskie predkosci :D

To chyba wszystkie minusy(pewnie sie czepiam ale cos trzeba bylo napisac :wink: ).

Co do plusow to na pewno dobra obsluga, jakosc i wyglad.

Gdybym mial kupowac nowy licznik to bralbym VDO ale chyba z kablem.

Ogolnie to bardzo dobry sprzet i moge polecic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super liczniki ale te z kabelkiem.

Na poczatku mialem VDO C2DS bezprzewodowy, kodowany cyfrowo

i od poczatku mialem z nim problemy. Gubil 'pakiety' i przeklamywal. Pojechalem i wymienili na inny. Poprawa byla ale nadal jak jezdzilem nie bylo ok. Poprosilem to wymienili mi na przewodowy VDO C4 z przewodem.

Chodzi wspaniale. Obsluga jest bardzo latwa i intyicyjna.

Szczerze polecam (choc cena troche odstrasza)- dostalem go gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch miesięcy posiadam licznik VDO 3 DS (bezprzewodowy). Dziś oddałem go do serwisu. Przyczyna: ani razu mi nie zadziałał na dworze, nie działa w zakresie temperatur ok +5 C i niżej. W temperaturze pokojowej chodzi jak burza. Ale będąc na wycieczce w sobotę (było ciepło) licznik wskazywal mi 0. Nie wiem czy mi uznają reklamację, wątpię.

To musi być wada fabryczna mój bez żadnego jęknięcia pracował przy temperaturze -10*C. Tylko że mój jest przewodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

To musi być wada fabryczna mój bez żadnego jęknięcia pracował przy temperaturze -10*C. Tylko że mój jest przewodowy.

W Skiteamie wymienili licznik na nowy (!!!!!). Bałem się wziąć ponownie bezprzewodowy, więc postanowiłem wymienić na wersję z kablem. Chodzi jak burza. Ale niestety ten kabelek to solidnie nie wygląda, trzeba jednak uważać. W sumie bezprzewodowy fajna rzecz, ale pod warunkiem że, pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...