Skocz do zawartości

[amortyzator] Duro czy rst


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Jak ty chcesz na tym DH jeździć to zamaist amora kup sobie trumne bardziej sie przyda. Taki amor padnie prawie odrazu a nawet sie połamie. Chyba ze dla Ciebie DH to zjazd poną łąką i z krawżnika to sie nada.

 

W DH to np Boxxer może marzocchi 66 by sie nadał ale nie duro ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeznaczenie blacka com 120mm jest troche inne niz XC. To swietny amortyzator do enduro/ FR/ dual. Mimo, iz ma niepozorna budowe i golenie zaledwie 30mm to zaskakuje wytrzymaloscia. Mam juz drugiego blacka, od 6 lat. Waze 90kg, jezdzilem naprawde ostry FR i dawal rade. Obecnie obnizylem go do 90mm, wsadzilem sprezyne z Axela i uzywam go do XC:)

Zaleznie od konfiguracji sprawdzi sie w bardziej extremalnych odmianach kolarstwa jak i w lajtowej jezdzie. W tej cenie nie ma mozliwosci kupna nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem duro 130 i poweimże się spisuje bardzo dobrze w dosyc ostrym dircie . Jak chcesz skaka w dh to zbieraj na używanego marzochi bomber z1 . Można już wyczaic za 600zł . To i tak jest dla początkujących downhillowców . RST za tą kwotę to dopiero XC a nawet nie dirt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirt golenie 28mm to za mało judy TT to typowy XC,

 

Ale nie wiem czemu tutaj tak jedziecie na DURO jak za tę cenę naprawdę jest chyba okey regulacja tłumienia dwa springi do tego anoda się tak nie wyciera szybko.

 

Poza tym nie wierze że ktoś kto jest na tyle dobry by skakać z wysokich dropów i jeździć szybko z górki nie patrząc na kamienie albo nie dolatując co drugi raz po back/front flipie chce kupić amor do 300 zł. Przecież widać że to początkujący i na pewno nie będą latać szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...