Skocz do zawartości

[Góra Św Anny] - jednodniowa wycieczka 29 maj


bajtourka

Rekomendowane odpowiedzi

Mi i tak dzisiaj licznik wybił 65km:P i to ponad połowa w deszczu ale przyjemnie:) Jutro chciałbym odwiedzić WPKiW i zobaczyć zawody ale nie wiem czy wstanę;P

tez mam zamiar tam pojechać ale raczej po zawodach aby objechać trasę :) sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-19-20 weekend w Czerwcu mi odpada ale ten 10-11 pasuje jak na razie i wcześniejsze i późniejsze też ale myślę ze na początku czerwca warto skoczyć tam jak pogoda dopisze? Ja mogę za tydzień nawet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terrago a gdzie Twoja żabka :( ?

 

No właśnie! Jak jedziesz gdzieś na rowerze i wracasz tym samym środkiem lokomocji, to niestety "żabka" raczej odpada, chociaż z drugiej strony czasem, jak człowiek już gdzieś dojedzie to ma taką ochotę, żeby ją odwiedzić, że aż dosłownie człowiekowi stery skręca... No, ale po alkoholu raczej trochę ryzykowne do domu na rowerku wracać ;/

 

--

Pozdro, M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na złość pogoda tylko w sobotę była do bani. W każdy inny dzień po dałoby się jechać, przed też było ok, miejmy nadzieję, że następnym razem będzie ok.

Jeśli o mnie chodzi, to tak, jak napisałem już wcześniej, pasuje mi jechać tego 11 lub 12 czerwca. Ale to już zależy od większości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem zaskoczony, że nie pojechaliście w niedzielę. Trza się było rano skrzyknąć i jechać. pogoda była naprawdę ładna, a po sobotnich deszczach powinno być już ładnie obeschnięte. Bajtourka, czemu pytasz o moją żabkę ;)

 

--

Pozdrawiam, M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko nie każdy siedzi w chacie i nic nie robi jak macie czas z dnia na dzień się umawiać na takie trasy to spoko ja nie mam a pracuje codziennie nawet w weekendy i chciałbym wiedzieć kiedy wziąć sobie 1 dzień wolnego, chyba rozumiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko nie każdy siedzi w chacie i nic nie robi jak macie czas z dnia na dzień się umawiać na takie trasy to spoko ja nie mam a pracuje codziennie nawet w weekendy i chciałbym wiedzieć kiedy wziąć sobie 1 dzień wolnego, chyba rozumiecie?

 

Ja doskonale Cię rozumiem,ja również codziennie pracuję i nie mam wolnych weekendów,jeśli mam to bardzo rzadko.Po prostu trzeba się umówić kilka dni wcześniej na wspólny wypad,jeśli ktoś nie będzie mógł to trudno.Zawsze można pojechać w innym terminie z kimś kto w umówiony dzień nie mógł :).Może się zdarzyć że ja również nie będę mógł ;).Mnie akurat pasuje w najbliższy piątek ale nie proponuję nawet wycieczki bo wiem że nikt chętny by się nie zgłosił.Poczekam na jakiąś konkretną propozycję,jeśli będę mógł to pojadę,jeśli nie to pojadę w innym terminie.Pozdrowerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha musicie to zobaczyć , po prostu musicie: http://www.gmk.slask.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=509&start=50 i zobaczcie sobie jakie zdjecia wrzucili, w niedziele na Górę Św Anny wybrało się chyba z 14 osób! Poza tym zrobili ognisko co i nam proponuje i wycieczka jak widać po zdjęciach była idealna:)

 

Ja teraz już w weekendy nie pracuję, dlatego u mnie może być zarówno 11 jak i 12sty, jak widać po fotkach nie ma co odpuszczać bo warto;]

 

A co do żabki hehe to tak tylko, bo jestem wzrokowcem i rzuciło mi się w oczy, że zamiast żabki jest lokomotywa;)

 

pozdrOOwerki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annaberg mus zdobyć,widać że to bardzo urokliwe miejsce :).Proponuję ustalić konkretny termin bo ja akurat 11-go i 12-go pracuję.Ale myślę że dam radę załatwić jakąś zamianę.Proponuję pojechać 11-go,w niedzielę to różnie bywa,jedni muszą iść do Babci na obiadek,inni do Kościoła ;)itp itp.W każdym razie ja się szykuje na sobotę,mam nadzieję że nie bedę musiał pedałować sam,pogodę już zamówiłem tam na górze ;).Pozdrowerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...