Skocz do zawartości

[Aplikacja] Licznik rowerowy WM6,5 Symbian Android


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy znacie jakieś aplikacje na smartphony wykorzystujące GPS do wytyczania trasy, mierzenia kilometrów, czasu jazdy, wysokości i tworzenie logów do późniejszej analizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Endomondo najlepsze.

Również polecam ten program, używałem wielu na Androida, ale ten zdecydowanie najbardziej przypadł mi do gustu. Używam go od dawna i nie mogę się do niczego przyczepic

 

Sent from my Milestone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

SportyPal jest ok, przynajmniej w miarę sprawnie łapie fixa.

Dziś Endomondo pierwszy raz chciałem przetestować to po kilku minutach łapania fixa dałem sobie spokój :(

I Endomondo nie da się pobrać ze strony, trzeba z marketplace :c

 

SportyPal wydaje mi się również znacznie wygodniejsze w użyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Endomondo. Używam go dopiero od tygodnia ale 200km z tą aplikacją już za mną i nie można się do niczego przyczepić(czasem jedynie Vmax jest podana z kosmosu ale to wina gps'u jak się zgubi). Fixa łapie mi bardzo szybko. W pogodny dzień ok. 20s, pochmurny do minuty. Telefon to LG GT540 z Androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam GT540 i nie chciał łapać satelity żadnej. Położyłem go z odpalonym GPS na parapecie, po 15 minutach sprawdzam i złapał. Od tej pory kilka sekund i już jest. W prędkości zaniża 1-2 km/h, a co do dystansu to na drodze 40 km gdzieś zjadł 500 m (taka różnica między moim licznikiem, a aplikacją). Bardzo pomocne jest zapisywanie danych z GPS (przebyta trasa) na mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od siebie mogę polecić aplikacje pt. tropiciel. pozwala ona na dokładny zapis przebiegu trasy. wylicza średnią szybkość + plus bogate statystyki z wykresami i możliwością ponownego przejechania trasy zgodnie z szybkością jaka była pokonywana lub przyspieszeniu jej w zakresie x2-x128.

jedyny minus to to że jest napisana dla biegaczy wiec licznik kalorii raczej jest nie użyteczny. program jest od nowości na SE(moj w995) ale jakiś czas temu widziałem u znajomego na platformie symbian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...