Skocz do zawartości

[manetki] czy warto kupic manetki lx 2006?


cherzo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamoreks

Nie wiem co Rafaello tu debatuje nawet w innych tematach że Bikestacja sprzedaje odpadki i jest dziwnie tanio. Ja też się ździwiłem ale nie tylko on ma w miare tanie części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie daja tam gwarancje, ale interesuje mnie jeden komentarz

 

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=30...pe=fb_recvd_neu

 

trzeci od góry.

 

[ Dodano: 2005-12-07, 13:34 ]

Znalazlem jeszcze tansze manetki lx

http://bike-center.home.pl/product_info.ph...?products_id=52

Kupowal ktos moze cos w tym sklepie?

I jeszcze o co chodzi z mocowaniem 22,2mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Wlasciwie daja tam gwarancje, ale interesuje mnie jeden komentarz  

 

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=30...pe=fb_recvd_neu  

 

trzeci od góry.

Domyślam się, że była to aukcja wieloprzedmiotowa a kupujący (jakiś świeżak) nieświadomie zalicytował 2 szt. Tymczasem kupując 1 szt. kupujesz komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Rafaello tu debatuje nawet w innych tematach że Bikestacja sprzedaje odpadki i jest dziwnie tanio. Ja też się ździwiłem ale nie tylko on ma w miare tanie części.

Po prostu jest napisane na aukcji cena 128zł za sztukę, a niżej "PRZEDMIOTEM AUKCJI SĄ NOWE MANETKI DEORE LX SL-M571( prawa+lewa w kpl) 3x9. " więc nie jest napisane jednoznacznie że to cena komplet. Poza tym jeden z komentarzy dla Bikestacji (neutralny) pokazuje że kiedyś wystawił też cenę za sztukę a nie za komplet. Nie żebym się czepiał bo osprzęt shimano Bikestacja ma ogólnie w niezłych cenach i nie mogę podejrzewać że to jakieś wybraki, widać że to normalny sprzęt. W przypadku np. amorów w niskiej cenie (13 lub nawet 14 ceny detalicznej) mam uzasadnione obawy że to są wersje OEM'owe

pozdrawiam

Rafaello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bikestacji kupilm amorek bomber mx comp eta 100mm za 953zł(z przesylka)przecietnie zapoakowana-pdelko ok ale nie wylozone niczym w srodku-wszystko mialem do niego jak potrzeba instrukcja klucz naklejka itp itd.Amorek w wersji aftermarket oczywiscie a co do manatki to dopoytaj sie najwyzej przez gg albo powiedz ze chcesz zlozyc zamowienie przez strone internetowa bo nie masz konta na allegro czy cos ja tak kiedys zrobilem w uwgach na stronie rpzy zamawianiu dopisalem ze cena przez gg uzgodniona na tyle i tyle za to i za to i tyle faktycznie zaplacilem i wszystko bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Po prostu jest napisane na aukcji cena 128zł za sztukę, a niżej "PRZEDMIOTEM AUKCJI SĄ NOWE MANETKI DEORE LX SL-M571( prawa+lewa w kpl) 3x9. " więc nie jest napisane jednoznacznie że to cena komplet.

Mi wydaje się to oczywiste. Wystarczy troszkę doświadczenia na Allegro. Wystawiając aukcję wieloprzedmiotową wpisujesz w okienku ilość sztuk (domyślnie sztuk-kompletów). Te manetki za taką cenę to świetny wybór. Jakbym miał kasę sam bym je chętnie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamoreks
przypadku np. amorów w niskiej cenie (13 lub nawet 14 ceny detalicznej) mam uzasadnione obawy że to są wersje OEM'owe

Aha no z amorkami nie wiem jak jest bo kupiłem 300 zł taniej nówkę, ale z Manitou.pl

 

u mnie Lodzi

A gdzie w Łodzi? Może w Fr-Shopie albo na Puszkina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec chodzi o to, że z tylu obecnie tez jest acera. Jestem w trakcie modernizacji napedu i przednią przerzutke chcialbym wymienic na koncu. Przez jakis czas pojezdze z acera z przodu ale na nia tez przyjdzie czas. Ot i cala historia :lol:

 

[ Dodano: 2005-12-10, 20:11 ]

Manetki juz przyszły i wszystko ok. Ogolnie moge polecic bikestacje. Zamowilem u nich tez klamki avidy 7 i tez wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...