Skocz do zawartości

[osłona] Osłona przeciwbłotna


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w przypływie lenistwa do nauki wymyśliłem taki myk do amora. Jeżdżąc szczególnie po błocie lub teraz śniegu do wewnątrz rury sterowej dostaje się mnustwo syfu. Wyciąłem więc ze zwykłej pianki ( jaką daje się min. pod deski podłogowe lub klepki ) koło dopasowane do wgłębienia w amorze. Następnie posmarowałem brzegi klejem do modeli i przykleiłem.

 

http://bikepl.com/new/foto/details.php?ima...b92d052d3a66735

 

Polecam nawet "anorektykom" rowerowym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra w takim razie tez sobie cos takiego zrobie jak sie bede nudzil :P tylko musze pomyslec czym to zatkac bo jezeli chodzi o ta pianke to niebardzo rozumiem skad ja wziasc..(deski podlogowe???)

 

jednoczesnie mysle o oslonie na stery wlasnej roboty :P

kiedys tez mialem zamiar zrobic oslonki z materialu na koncowki klamek hamulcowych(bynajmniej u mnie tak jest ze jak sie skręci kierą do oporu to klamki uderzaja o rame-i wlasnie mialem takie przypadki ze rower mi upadl i kierownik sie skrecil przy upadku jednoczesnie mocno rysujac rame koncowkami klamek :P )niewiem czy cos z tego zrozumieliscie ale looz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jezeli chodzi o ta pianke to niebardzo rozumiem skad ja wziasc..(deski podlogowe???)

 

W prawie każdym sklepie z panelami, dywanami czy podobnym badziewiem można kupić taką zieloną i białą piankę. Piankę daje się min. pod panele podłogowe. Biała jest za wiotka ale zielona jest wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oblookałem sobie i faktycznie syf się tam pcha nieziemsko. Oczywiście pomyślałem natychmiast co z tym zrobić i mam fajny pomysł, który zresztą zrealizowałem. Potrzebny jest korek- ja miałem od szampana, jako, że nowy rok niedawno był (na zdjęciu jest już po obcięciu ok. 1,5 cm)Obciąłem jakieś 1,5 centa i wepchnąłem do amorka. Jako, że korek ładnie się rozszerzał dołem, to wszedł idealnie się klinując. A tak to wygląda teraz: :D

10028657wc.th.jpg

10028619me.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...