Skocz do zawartości

[Zawody MTB] Silesia Cup MTB (29.05.2011, WPKiW w Chorzowie)


Rekomendowane odpowiedzi

O ile czas jest jeszcze umiarkowanie świetny to umiejętność podjechania pod ściankę na oko ze 45 stopni wzbudza u mnie lęk przed kompromitacją :icon_wink: . Pocieszcie mnie, że wy też wjeżdżacie tylko do połowy... Ale zawsze mogę zwalić na nieodpowiednią geometrię itp. :icon_mrgreen: .

 

A tak przy okazji: opłatę za start można uiścić wcześniej? Podobnie jak z numerem startowym, kiedy można odebrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można załatwić już w sobotę w godzinach 16:00-18:00 w biurze zawodów ;)

 

A tam, tego dnia bodajże 3 na 8 razy udało mi się podjechać - pod koniec już nie potrafiłem, zmęczenie robi swoje, więc na zawodach pewnie też raczej nie podjadę... Bardziej jestem zadowolony z czasu, bo w tamtym roku trasa była nieco krótsza, a czas miałem 42:50 bodajże :D

 

Dzisiaj wrzucę profil trasy - szukajcie na www.silesiamtb.pl ;)

 

Przypominam też, że już skończył się czas opłat startowych za 20zł - teraz wynosi 40zł. Jeśli ktoś zdecydował się jeszcze na przelew to NIEZBĘDNE jest pokazanie w biurze zawodów potwierdzenia wpłaty. Dotyczy to także wpłat wczoraj popołudniu, ponieważ liczy się data wpływu na rachunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile czas jest jeszcze umiarkowanie świetny to umiejętność podjechania pod ściankę na oko ze 45 stopni wzbudza u mnie lęk przed kompromitacją :icon_wink: . Pocieszcie mnie, że wy też wjeżdżacie tylko do połowy

 

Ja nawet nie próbuje wjeżdżać;) Raz spróbowałem, ale prawie poleciałem na plecy, przy okazji rozdzierając spodenki o siodełko. Myślę, że wiele osób będzie wprowadzać, zresztą to i tak dla mnie nie ma znaczenia;) Jadę ot tak, bez żadnej napinki, może nawet stanę po drodze i zrobię kilka zdjęć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szkoda bo chcialem wystartowac, ale 100% wiecej nie zaplace... wiec przyjade kibicowac:) swoja droga zawsze mnie zastanawia czemu na miejscu jest zawsze drozej:P

LOL, temat wisi prawie dwa i pół miesiąca i oczywiście czasu nie starczyło na rejestrację...

 

owen777, żeby uniknąć nieporozumienia, zapytam na wszelki wypadek. Osoby, które zapisały się elektronicznie i opłaciły start przelewem przed 24 maja (w moim przypadku grubo przed) nie muszą mieć potwierdzenia przelewu przy obiorze numeru startowego i chipu? Biuro będzie wiedzieć, że opłaciłem wcześniej?

 

BTW, coś ten profil słabo wyskalowany. Wysokości powinny sie wahać gdzieś między 250/260 a 310/320 m. (wiem, wiem... czepialstwo :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mlodziutki: data wpłynięcia na konto. Ale w takim przypadku wydrukuj potwierdzenie i będzie ok.

 

@marcinusz, @Kusch: Oczywiście, że nie musicie drukować potwierdzenia ;) To dotyczy tylko przelewów dokonanych od wczorajszego (25.05) popołudnia włącznie (czyli tych, które mogły nie wpłynąć na konto do tego popołudnia), bo lista startowa z informacjami o (nie)opłaceniu startu poszła już do firmy obsługującej pomiar czasu, a reszta będzie uzupełniana w biurze zawodów. Możecie mi napisać na priv jak się nazywacie to sprawdzę czy jesteście oznaczeni jako "zapłaceni", dla pewności ;)

 

Niestety nie mam jak dobrze ustawić wysokości w liczniku (Sigma...). Nawet napisałem pod wykresem, że proszę się nie sugerować wysokościami n.p.m.! :P

 

@kamfan: Na miejscu jest drożej, bo wiąże się to z pracą ludzi w biurze zawodów. A w przypadku rejestracji online i opłacenia przelewem ogranicza się to praktycznie tylko do wydania numeru i znacznie zmniejsza kolejki, bo wszystkie dane są już w bazie. Tak jak zauważył marcinusz - info o tańszym wpisowym do 25ego kilka razy już się przewinęło chociażby w tym wątku ;)

 

 

A prognozy na niedzielę są super :D I nawet jeśli jutro będzie lało to jeśli w sobotę i niedzielę będzie słońce to myślę, że tor 4X jest niezagrożony, bo jest tam strasznie sucho :)

 

Ktoś wcześniej pisał, że przydałoby się jakieś stoisko z odżywkami - będzie stoisko z Jumaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie doczytałem tej informacji pod wykresem.

 

Co do pogody, to meteo podaje niestety, że będzie zimno w sobotę, więc schnąć będzie w leniwym tempie. Ratunek w tym, że teren jest ogólnie mocno przesuszony, więc sporo z tych opadów ładnie się wchłonie. Na samą niedzielę ani deszczu, ani chłodu czy upału nie zapowiadają. Lubię to! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile czas jest jeszcze umiarkowanie świetny to umiejętność podjechania pod ściankę na oko ze 45 stopni wzbudza u mnie lęk przed kompromitacją :icon_wink: . Pocieszcie mnie, że wy też wjeżdżacie tylko do połowy... Ale zawsze mogę zwalić na nieodpowiednią geometrię itp. :icon_mrgreen: .

 

W zeszłym roku na dystansie mega zaczęło intensywnie padać - o podjechaniu nie było mowy a sporym wyzwaniem było samo piesze podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinusz: Dokładnie - tereny są bardzo suche, więc bądźmy optymistami :)

 

@piootrj: Na pewno warunki, jakie były dwa lata temu, nam nie grożą :D

 

Przypominam, że jeśli nie macie pewności czy Wasz przelew doszedł na czas, możecie do mnie wysłać priva z imieniem i nazwiskiem, a ja to sprawdzę. Do tej pory skorzystały z tego dwie osoby i w obu przypadkach wszystko jest ok :)

 

Jeśli ostatnio nie wchodziliście na oficjalną stronę internetową to polecam to zrobić - znajdziecie tam wiele informacji, m.in. minimalną zmianę w programie zawodów (start MEGA nastąpi o 12:40-13:00, po dojechaniu na metę pierwszych zawodników z MINI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnienie mnie nie przekonuje o konieczności pobierania dwukrotnie wyższej opłaty startowej, 25% więcej to byłoby w sam raz a te 100% więcej to pozostawiam bez komentarza. Szkoda.

A prostym wyjaśnieniem dlaczego spora liczba osób nie dokonuje wcześniejszych wpłat jest m.in. pogoda którą można w miarę dokładnie przewidzieć na 2-3 dni przed zawodami a to w wielu przypadkach czynnik dosyć istotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o odpowiedź na pytania:

1. Czy na zawody dziecięce można zapisać w sobotę?

2. Jak jest tworzona klasyfikacja końcowa? Czas netto (od przekroczenia linii startu) czy brutto (od strzału startera)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@owen777: nie wiem czy mi odpowiesz na to pytanie :)

Czy osoby mające start za 1 zł bez problemu załatwią wszystko w biurze zawodów ? Jedyne potwierdzenie na tę okoliczność to mail informujący o zwycięstwie w konkursie. Nie wiem czy też mam go drukować i wieźć ze sobą :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@123tomek: Żeby nie było - to nie jest oficjalne stanowisko organizatora (nie rozmawiałem z nim jeszcze o tym). Tak mi się wydaje, na logikę, ale nie wiem jak on to argumentuje.

 

@ljar: Na zawody dziecięce nie ma w ogóle zapisów :) Po prostu przychodzisz z dzieckiem na start i jedzie, a później jakoś to wyłapują kto jest kim. Niestety dokładnie nie jestem w stanie Ci powiedzieć, bo nie znam szczegółów tych zawodów, ale o braku zapisów wiem od organizatora.

Klasyfikacja końcowa jest tworzona na podstawie czasu od strzału startera - w tamtym roku na pewno tak było, w tym raczej też tak będzie (przy starcie nie przejeżdża się przez bramkę wyłapującą chip, dzięki czemu jest szerzej).

 

@piootrj: Jeśli wpłaciłeś tę złotówkę przed 25.05 to nawet nie musisz mówić, że miałeś start za złotówkę - po prostu masz start opłacony. A jeśli na miejscu dopiero musisz zapłacić to w biurze będą mieli informacje kto ma start za złotówkę ;)

 

@Mlodziutki: tak, luz blues :P

 

DarthVader, może akurat jak przejeżdżałem to był sprzyjający układ gwiazd, ciśnienie atmosferyczne i wilgotność powietrza, więc jednorazowo mi tak wyszło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną trochę pada ale nie można mówić o ulewie. Prognoza na jutro jest dobra, a że teren osuszony to może nie będzie tragedii. Tak, czy siak trochę błota nikomu nie zaszkodziło, a jutro ma być 21 stopni.

 

Ktoś się wybiera między 16, a 18 na objazd trasy i po numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...