Skocz do zawartości

[Zawody MTB] Silesia Cup MTB (29.05.2011, WPKiW w Chorzowie)


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy wszystkich na piątą już edycję największej imprezy rowerowej na Górnym Śląsku!

Tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę 29.05. Formuła zawodów taka jak rok temu - 3 dystanse, start wspólny, lecz każdego dystansu o innej godzinie.

 

Zapisy będą możliwe od kwietnia na stronie http://www.silesiamtb.pl

 

Zapraszam na oficjalny fan page imprezy na Facebooku, gdzie przewidywane są konkursy, w których do wygrania będą zniżki/darmowe wpisowe, a dla zawodników z dalszych regionów Polski zniżki na nocleg w hotelu Stadion Śląski! http://www.facebook.com/pages/Silesia-Cup-MTB/171362739581004

 

Szczegóły imprezy pojawią się w najbliższym czasie na stronie internetowej i fan page'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się pojawię po raz czwarty, ale zależy jak się będę czuł się po Krynicy :thumbsup:

 

W tamtym roku czwarty w M3, w tym może nie być tak dobrze jak się jedzie dwa ścigi dzień po dniu ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silesia to mój wyścigowy priorytet na ten rok. W 2010 r. zadebiutowałem w wyścigach na Silesii właśnie i tym razem chcę wziąć odwet za to, jak mnie trasa giga sponiewierała. :thumbsup:

 

Na stronie jest trasa na 2011 czy poprzednia? Jakoś różnic dostrzec nie mogę. Może będzie taka sama?

 

Zapraszam na oficjalny fan page imprezy na Facebooku, gdzie przewidywane są konkursy, w których do wygrania będą zniżki/darmowe wpisowe, a dla zawodników z dalszych regionów Polski zniżki na nocleg w hotelu Stadion Śląski! http://www.facebook.com/pages/Silesia-Cup-MTB/171362739581004

 

Szczegóły imprezy pojawią się w najbliższym czasie na stronie internetowej i fan page'u.

Jeszcze trochę i bez twarzoksiążki człowiek nie będzie się mógł swobodnie wypróżnić. :wallbash:

Zadbajcie o tych, co twarzoksiążkę mają w głębokim poważaniu i nie olejcie informowania przez stronę Silesiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa na stronie jest z tamtego roku, ale w tym roku będzie podobna ;) Oczywiście gdy zostanie ostatecznie ustalona, wrzucimy nowszą mapkę, ale jeszcze trochę czasu to zajmie.

 

Hmmm, w sumie nawet nie pomyślałem o tym. Masz rację, pomyślę jak to rozwiązać - na pewno będzie też coś dla tych, którzy nie ulegli Facebookowi :)

 

@lek: zawsze możesz wystartować na mini ;)

 

Marzy nam się, żeby, wzorem lat ubiegłych, rekord frekwencji został pobity (rok temu ponad 400 startujących) i przekroczyć magiczne pół tysiąca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna trasa? A w razie bezdeszczowej pogody nawieziecie trochę błota? ;)

 

Z tą połową tysiąca to będzie ciężko. Chyba że znów odwołają jakiś poważniejszy maraton z tych seryjnych...

 

W każdym razie ja przekabaciłem ostatnio jednego biegacza na kolarstwo i przyniosę na linię startu, więc z mojej strony będzie +1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego w tamtym roku nie było, a jak będzie w tym roku jeszcze nie wiadomo. Myślę, że jeśli napiszę, że (jak co roku) jest problem ze sponsorami to chyba nikt się nie zdziwi. Oczywiście zwrócę uwagę Tomkowi (organizator), żeby w tym roku regulamin nie przewidywał czegoś, czego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem problemy ze sponsorami, organizacyjne itd. Ale jeśli ktoś płaci i mu się obiecuje, że coś dostanie, to powinien to dostać. W przeciwnym wypadku może dojść do wniosku, że ktoś jego kasę ordynarnie zgarnął do własnej kieszeni. Bo czemu tak nie myśleć?

 

Pomijając problem z trudnością określenia, ile taki pakiet startowy był wart, to moim zdaniem z powodzeniem można by dochodzić jego wartości przed sądem z ogromną szansą na wygraną.

 

Nie piszę tego, żeby pogrążać, tylko po to, żeby uświadamić, że nie niedotrzymanie umowy nie jest zwykłym faux pas, tylko czymś więcej. Więc i to organizatorowi przekaż, skoro masz taką możliwość.

 

Ale kończę już ten smutny wątek. Niezależnie od tego byłem z Silesii bardzo zadowolony, bo był to mój pierwszy start i czekam na kolejną edycję z niecierpliwością. Nawet jeśli nie wszystko było ok, to cieszę się, że orgowi się chce i że ta impreza jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, rozumiem. Nie chcę tłumaczyć i wyjaśniać, bo sam nie wiem jak to było do końca (wiem tylko, że nie zależało to od organizatora). Organizator prosił mnie, żeby przeprosić wszystkich, którzy się tym zawiedli. W tym roku na pewno nic nie zostanie obiecane, bo sprawa ze sponsorami wygląda nieciekawie.

 

Dostałem informacje, że trasa na 99% będzie taka sama jak w roku ubiegłym, chyba że prace w parku uniemożliwią poprowadzenie jakiegoś fragmentu.

Wpisowe do 25 maja wynosić będzie 20zł :)

 

Tak jak wspominałem, sytuacja ze sponsorami jest trudna, więc nie liczyłbym na jakieś duże nagrody w tym roku. Lecz myślę, że każdy, a przynajmniej większość dotychczasowych uczestników, przyjeżdża przede wszystkim dla zabawy :)

 

Najprawdopodobniej trasa będzie dodatkowo oznaczona za pomocą strzałek na drzewach już na tydzień przed zawodami, więc możemy się zgadać i wspólnie objechać trasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpisałem na gg, ale napiszę i tu, gdyby ktoś miał takie pytania :P...

 

Zapisy przez internet ruszą niebawem (sam nie dostałem jeszcze dokładnej informacji kiedy).

Podział kategorii taki sam jak w tamtym roku, tj:

- Kobiety do 30 lat (ur. 1981 - 1997) – JUNIOR / ELITA I

- Kobiety powyżej 30 lat (ur. 19... – 1980) – ELITA II / MASTERS

- Mężczyźni do 18 lat (ur. 1993 - 1998) - JUNIOR

- Mężczyźni do 19-30 lat (ur. 1981 – 1992) – ELITA I

- Mężczyźni do 31-40 lat (ur. 1971 – 1980) – ELITA II

- Mężczyźni powyżej 40 lat (ur. 19... - 1970) - MASTERS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Silesia Cup MTB już za 2 tygodnie - jak forma? :>

 

W tym roku zawody wspiera Bank BGŻ!

 

Tym razem napoje będą podawane w kubkach na pierwszym asfaltowym podjeździe.

 

Podczas startu każdego z dystansów zostanie otwarty specjalny sektor startowy dla najlepszych zawodników. Uprawnieni do ustawiania się w sektorze będą zawodnicy, którzy w poprzednich edycjach Silesia Cup MTB zajęli miejsca od 1 do 10 w klasyfikacji Open (bez względu na dystans) lub mający osiągnięcia w innych zawodach MTB (w takim przypadku należy przedstawić w biurze zawodów wydrukowaną listę z wynikami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku, w tym także będę. Co do poprzedniej edycji to wypisać w sumie można wiele plusów, ale i niestety gadającego minusa, ten kto był, wie o co chodzi :D

Trasa jak na tamte realia wydaje mi się być dosyć dobra, dobrym motywem jest tor 4x i dający się we znaki stromy podjazd - oby i to było w tym roku! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...