Skocz do zawartości

[profil] usunięcie profilu, postów


jakobs

Rekomendowane odpowiedzi

Forum to nie tylko czat-online ale też skarbnica wiedzy. Uważam że nie powinno się nagle kasować wszystkich postów danej osoby nawet na jej życzenie, bo w wielu tematach powstaną przez to dziury i potem ludzie będą się głowić o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunięcie mojego profilu jak i postów nie zaburzy forum, nie zrobi dziury.

A co poniektórych wyznawców marki Kross to nawet zadowoli.

I muszę stwierdzić że część ludzie jeżdżący na tak zwanych "góralach" mnie po prostu drażni ograniczenie i próżność co poniektórych userów jest dla mnie nie do zaakceptowanie! nie wiem czemu tak jest?

U ludzie od am, fr, dh, bmx itp a nawet szosy nie widzę czegoś takiego!

Ciężko to opisać w słowa, może ktoś mnie zrozumie może nie.

 

PROŚBA O USUNIĘCIE PROFILU I POSTÓW WCIĄŻ AKTUALNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jacobs

Na 100 normalnych użytkowników zawsze znajdzie się jakiś czarny baran(owca w zależności od płci, ale rzadko się owieczki trafiają), co nie oznacza, że musisz zabrać swoje zabawki z naszej piaskownicy! Czasem tak jest, że od czytania głupot, człowieka boli głowa. Na to jest metoda - przestań takie rzeczy czytać!

Jest jeszcze coś takiego jak przycisk "raport" - pomaga leczyć głupotę - dajemy za to medale :whistling:

 

netta 1987 - idąc Twoim tokiem rozumowania można najwyżej dostać bana, a to jest mało honorowe odejście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

zacznij pisać niezgodnie z regulaminem to po kilku postach zaczną się upomnienia :)

Netta- w przyszłości zastanów się dwa razy zanim napiszesz coś równie sensownego.

Jakobs- prośba zostanie rozpatrzona w najkrótszym możliwym czasie,aczkolwiek poprę Mrmorty- typowy góral najczęściej był/jest pierwszym "poważnym" rowerem dla wielu z nas. Niektórzy mają kulturę własną na odpowiednim poziomie, niektórzy niestety nie. Nie namawiam do walki z nimi, ale do ignorowania osób ,którzy postrzegają innych rowerzystów poprzez pryzmat zawieszonego osprzętu i ilości naklejek na ramie.

Zdecydowana większość postów widocznych na forum jest ,była lub będzie pomocą dla przyszłych nowych rowerzystów - o ile chęć usunięcia konta mogę zrozumieć ,o tyle decyzje o skasowaniu postów - nie.

Oczywiście możesz zaprzestać jakiejkolwiek aktywności na forum i więcej się nie logować ale chyba nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wszystko.

Forum to nie tylko Kross(iarze ) i rowery XC. Forum to całe spektrum rowerowe ( w przeciwieństwie do For tematycznych typu Light Bike czy Forumszosowe) ,czego wynikiem są niestety wypowiedzi osób "znających się" na rowerach. Staramy sie zapobiegac pewnym zdarzeniom ,ale ,jak widać, czasami niektóre rzeczy nam umykają. W takich wypadkach zawsze prosimy o informację o zachowaniach odbiegających od ogólnie przyjetych norm wspózycia społecznego.

Bycie na Forum nie wiąże się z koniecznoscią aktywnego uczestnictwa - aczkolwiek takowe - jeśli sensowne- jest mile widziane. Jest spora grupa Userów, którzy traktują Forum tylko jako źródło informacji, są Userzy uczestniczący aktywnie prawie w każdym temacie - każdy z nich jest mile na Forum widziany. Szczególnie kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

nie da się. po prostu nie korzystaj z forum.

 

Jak to??? Co to za podejście? Na każdym normalnym forum można skasować swój profil i łatwo uzyskać informacje jak to zrobić. A tu nie?

 

Od dwóch dni dostaję informację, że próbuję zmienić hasło, mimo, że w rzeczywistości tego nie robiłem. Ktoś dobiera Wam się do bazy, a Wy nawet na maila nie odpowiadacie. Dziwne to forum.

 

Ja chcę usunąć swój profil łącznie z moimi danymi.

Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm., mam prawo wglądu w swoje dane oraz prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania oraz ŻĄDANIA USUNIĘCIA.

 

PROSZĘ, WIĘC O USUNIECIE MOJEGO PROFILU I DANYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie są zamieszczone Twoje dane osobowe?

w profilu

 

Dziwnę rzeczy się dzieją na tym forum. W temacie "Usuwanie konta" MODERATOR Maniak pisze:

"Zamiast zawracać głowę administracji, wystarczy zajrzeć do tematu znajdującego się zaledwie kilka wątków niżej..

 

[profil] usunięcie profilu, postów.

 

..gdzie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

 

Więc, żeby ne zawracać głowy administracji zajrzałem do tego wątku, ale odpowiedzi nie znalazłem.

 

Sprawa dla przeciętnego admina (a nawet użytkownika) powinna być banalna, a nie jest. Przykro mi także, że ludzie którzy chcą usunąć swój profil grzecznie, są traktowani jak czarne owce (barany). Z tym się jeszcze nie spotkałem.

 

Poza tym widzę, że nikt nie reaguje na zgłoszenie, że ktoś próbuje dobrać się do mojego profilu i zmienić hasło...

 

Powoli tracę wiarę w profesjonalizm ludzi obsługujących to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja w Twoim profilu nie widzę żadnej informacji umożliwiającej zidentyfikowanie Twojej tożsamości - Imienia, Nazwiska, nr. PESEL, telefonu, adresu, daty urodzenia, czegokolwiek co jest określane jako 'dane osobowe', więc raczej z tym paragrafem nie trafiłeś.

 

Skąd wiesz, że nikt nie reaguje na informację dot. zmiany Twojego hasła? :c

 

Zresztą Mieciu napisał, że nie ma opcji usunięcia konta, więc chyba nie ma sensu kontynuowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Twoim profilu nie widzę żadnej informacji umożliwiającej zidentyfikowanie Twojej tożsamości - Imienia, Nazwiska, nr. PESEL, telefonu, adresu, daty urodzenia, czegokolwiek co jest określane jako 'dane osobowe', więc raczej z tym paragrafem nie trafiłeś.

 

Skąd wiesz, że nikt nie reaguje na informację dot. zmiany Twojego hasła? :c

 

Zresztą Mieciu napisał, że nie ma opcji usunięcia konta, więc chyba nie ma sensu kontynuowanie.

 

Do wczoraj były takie dane, ale sobie poradziłem sam i usunąłem krok po kroku moje dane takie jak miejsce zamieszkania, data urodzenia i płeć. Nikt z Was mi tego nie doradził. Teraz muszę usunąć tylko maila.

 

Skąd wiem, ze nikt nie reaguje? - kliknąłem jeden z linków do kontaktu z Wami i zasygnalizowałem, że przychodzą do mnie maile z informacją, że probuję zmienić hasło i nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz, że Twoje konto jest już na zawsze usunięte ?? Mylisz się, i się dalej nie kłóć, bo to bardzo dobrze prosperujące forum.

Wcale tak nie myślę, przecież widzisz, że piszę to znaczy, ze konto jest aktywne. Napisałem tylko, ze usunąłem swoje dane.

Dodam też, że się nie kłócę tylko prowadzę dyskusję (po to są przecież fora by dyskutować w odpowiednim dziale).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

nie ma to jak być ignorantem z muchami w nosie. Był atak na forum i przez to mogłeś dostać jakieś dziwne maile. Natomiast ja nie dostałem na żadną skrzynkę ani nigdzie, nawet kurierem, wiadomości, że ktoś usiłuje zmienić Ci hasło. Żadnego raportu. Dziwne... Nie wiem też jaki skrypt posiada funkcję 'usuwanie własnego konta'. na pewno nie phpBB ani IPB. Gdyby tak było, wszystkie posty mu;siałyby być usunięte.. a niech się tak każdy usunie, to z forum zostanie ruina. Gratulacje za logiczne rozumowanie i niczym niepoparte , wyssane z palca fakty. Nie chcesz, to nie bierz udziału w forum, nie wysyłamy Ci powiadomień, a jeżeli nawet, to możesz zmienić ustawienia w profilu.

Radzę też czytać regulamin forum oraz politykę prywatności przed rejestracją, a nie rzucać sobie w powietrze suchym przepisem, bo robisz z siebie pośmiewisko. Nie wymagamy od Ciebie numeru pesel, nazwiska, imienia, imion rodziców, adresu zamieszkania i zameldowania, numeru NIP, numeru buta czy gaci. Dobrowolnie się tu zarejestrowałeś oznajmiając, że zapoznałeś się z naszymi zasadami, więc w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...