Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

proponuje zakończyć wątek alkoholowy, a zacząć trenować podjazdy z obciążeniem. Po wycieczce do Czech, podejrzewam, że większość przytarga w plecakach miejscowe specjały w znacznych ilościach :D

Po kolejnej śnieżnej zimie większość będzie dysponowała sporym obciążeniem- z przodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnej śnieżnej zimie większość będzie dysponowała sporym obciążeniem- z przodu :stupid:

 

Gotów jestem zaprzeczyć tej tezie, na przekór śnieżnym zadymkom, mrozom rzędu -10 st. C i poniżej, zawiej, wichur, lodowym pułapkom na drodze - nadal jezdżę i nie jestem wyjątkiem, w 3mieście nadal dużo rowerzystów na szlakach. :thumbsup:

 

Ucięcie wątka alkoholowego popieram - moja wątroba, na przekór głosom w mojej głowie, będzie Wam bardzo wdzięczna. :)

 

Aha - nie chcąc robić zamieszania w temacie dot. głosowania - czy możecie podać nr konta oraz dane do przelewu gdzie należy wpłacać "wkupne" oraz w jakiej kwocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - nie chcąc robić zamieszania w temacie dot. głosowania - czy możecie podać nr konta oraz dane do przelewu gdzie należy wpłacać "wkupne" oraz w jakiej kwocie ?

 

Marcin na pewno w stosownym czasie poda wszystkie niezbędne dane; gdzie i ile wpłacać... Póki co musimy uzbroić się w cierpliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zlot odbędzie się w moich stronach. Wstępnie szykuje mi się wyjazd od 24-3, ale jest duże prawdopodobieństwo, że nic z tego nie wyjdzie, więc nie omieszkam wstąpić na zlot. Jak będzie kondycja to może i podejmę się poprowadzenia grupy leśnych pomykaczy co ciekawszymi trasami jeśli takową wole okażą. Co do samego schroniska to filie w Pokrzywnej praktycznie mijam za każdym razem jak jeżdżę. Schroniska w Głuchołazach niestety nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako lokales na wygnaniu dodam kilka słów od siebie. Schronisko znam z pobytu w późnych latach 90tych. Wówczas dawało radę, to i teraz powinno. Przepych gonad nie urwie. Po browar warto do Zlatych Hor (polecam Holba Serak). Tam konieczne również odwiedziny w muzeum górnictwa i płukanie złota. Poza tym polecam punkt widokowy na Biskupiej Kopie. Warto róniez porwać się na Pradziada i zwiedzić Jesenik. Chętnie bym przyłączył, jednak wątpliwe by udało mi się rozdwoić.

Pzdr

Rav.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi kiedy najpóźniej :)

 

chyba nie zrozumiałeś... nie znamy jeszcze terminu rozpoczęcia jak i zakończenia zapisów... Pewnie akcja z rezerwacją miejsc będzie trwała do momentu zajęcia ostatniego wolnego miejsca wynajętego w schronisku przez orgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskit, może masz jakąś inną propozycję noclegową?

Odniosłem wrażenie, że miejsce noclegowe jest już wybrane. Ośrodków ci u nas dostatek, jednak ze względu na ilość uczestników i jak mniemam jednym z wyznaczników ma być cena wybór się trochę zawęża. Jak już pisałem ośrodka w Głuchołazach nie znam lecz jeśli by była taka możliwość skłaniałbym się ku filii w samej Pokrzywnej. Głuchołzy mimo że są małe to jednak miasto. Pokrzywna zdaje mi się lokalizacyjnie bardziej odpowiednia i jest typowo turystyczna. Niestety nie gościłem na poprzednich zlotach, więc nie mam punktu odniesienia czego w zasadzie większość forumowiczów oczekuje od miejscowości jak i samego ośrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie gościłem na poprzednich zlotach, więc nie mam punktu odniesienia czego w zasadzie większość forumowiczów oczekuje od miejscowości jak i samego ośrodka.

Od miejscowości oczekujemy sklepu z piwem i kiełbasami;), co do ośrodka też jakiś super wymagań nie ma... łóżko, ciepła woda, miejsce na rowery (zamykane) i ognisko, blisko do szlaków;) chyba tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamyzarezerwowane schronisko w Głuchołazach na termin 1-3 Lipca 2010. Czekamyjeszcze tylko na potwierdzenie i wio z wpłatami.

 

Termin mamy bardziejwakacyjny niż I i II Zlot. Mam nadzieję, że i tym razem uderzymy w licznymgronie.

 

Jakieś pytania,pomysły, sugestie? Wszystkie uwagi mile widziane.

 

 

 

Pozdrawiam!

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...