Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaka będzie pogoda, ale i tak z Głuchołaz na Pradziada w jedną stronę asfaltem 38 km. , przy powrocie terenem to parę ładnych godzin zejdzie ;)

Na Biskupią kupę to bardziej realna opcja, choć w deszczu raczej ekstremalna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Warszawy do Piotrkowa - trasa w remoncie, korki i zwężenia, masakra, Częstochowa - Opole, gdyby nie nawigacja byłoby całkiem ok a tak zwiedziliśmy wszystkie ulice w Częstochowe :D, Opole - Nysa juz po ciemku i w deszczu, Nysa - Głuchołazy ok tylko wszystko pozamykane i samochód zostawiliśmy na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Piotrkowa do Częstochowy to chyba najlepszy odcinek tej całej trasy. Dwupasmówka i mozna śmiało pomykać.

 

Czy znajdzie się jeszcze jedno miejsce? Bo kumpel się obudził i też chce się wybrać :)

Smiało, kumpel miał z nami jechać ale coś nie wypaliło wiec może wskoczyć na Jego miejsce. Do dogadania na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i peszek.

 

Przez zawirowania w tym tygodniu raczej nie pojawie się na zlocie.

Szkoda. Bardzo chciałam Was poznać.

A tak to muszę jakiegoś mieszkania szukać w Krk przez najbliższy łikend, jeżeli chce zacząć kolejny rok studiowania tutaj. :-/

 

----

Letters from earth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękować za zlocik :) Fajnie było, mam nadzieję że troszkę pomogłem w oprowadzeniu po ścieżkach i Kopie :P

Pewnie nie wszystkim pasowała skala trudności, ale trza być twardym! :D

P.S. Gdyby ktoś planował wypad po Jeseniku, dawać znać. Może się dołącze albo doradzę :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...