Skocz do zawartości

Moja opinia o forum


robert74

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zarejestrowany na tym forum od niedawna i widzę że wielu użytkowników narzeka na moderatorów i muszę przyznać że mają racje.Z byle powodu posty są przenoszone do śmienika,bo nie wstawili nawiasu,bo pytanie żle napisane,bo z małej litery zaczęte zdanie .Przykłady by mnożyć.Strach zadać pytanie.Na wielu forach jestem zarejestrowany i z takim czymś spotykam się pierwszy raz i muszę przyznać że zraziłem się do tego forum ,podejrzewam że nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak pisać nazwę tematu jest w regulaminie, sam dostałem za to warny, to teraz pamiętam :).

bo z małej litery zaczęte

Jak najbardziej prawidłowo. Języka polskiego uczymy się w szkole, po to by go stosować.

BTW, robert74 brak spacji po kropkach i przecinkach w Twojej wypowiedzi razi niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka praktyka trzymania środowiska w ryzach. Chłopaki ambitne to i wymagania mają swoje, a że owe wymogi trochę mało życiowe to już inna sprawa. Jedno jest pewne. Szablonowe (czyli takie jak tutaj) metody prowadzenia forum mają swoje niekwestionowane zalety (bo i skala forum tego poniekąd wymaga) ale wszystko z rozsądkiem. Negatywne tego strony są takie, że nowi użytkownicy albo są z określonych przyczyn biernymi członkami (czytelnicy), albo ich udział kończy się na pierwszym lub kilku pierwszych postach (ale nie zawsze). Wiadomo, ludziom ceniącym sobie wolność i swobodę to miejsce raczej nie przypasi. Ale sądząc po ogólnym zainteresowaniu i ruchu na forum ludzie są różni i większość dostosowuje się do realiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było inaczej, to byłby tu syf taki sam jak na innych forach, na których tak jak mówisz jesteś zarejestrowany i jest tam wg. Ciebie "normalnie".

Tak poza tym, takiej super ostrej moderacji tutaj nie ma :)

Istnieje wiele for, na których panuje wręcz totalitaryzm moderatorski... tam jest dopiero porządek :)

 

@Up: Nowi użytkownicy którym tu się nie podoba to w 90% osoby, które nie powinny tu być... czyt. wszelakie przypadłości dys- mózgie i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Przede wszystkim rejestrując się na forum oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem (cyli w teorii wiesz jaki temat poleci a jaki nie, ten temat też powinien :)) i akceptuejsz go, więc logiczne, że modzi mogą sobie usuwać złe tematy (chociaż często widać, że temat, który był źle nazwany po kilku chwilach ma już poprawiony tutuł. Pamiętaj, że tych zmian Ty nie widzisz :)

Jak dla mnie to ta rygorystyka jest dość zróżnicowana, jest ona faktycznie dość ostra jeżeli chodzi o tematy, zaś w wielu przypadkach (np punkt 2h, czy 5b) widać wiele przejawów łamania.

 

Aczkolwiek mimow wszystko wg. mnie jak na skalę forum moderatorzy bardzo dobrze się sprawują, wystarczy spojrzeć na 'konkurencyjne' fora i zobaczyć jaki pierdzielnik panuje na większości z nich z powodu takiego a nie innego regulaminu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert74

twoje tematy zostaly usuniete za pkt 2b

 

27 wrzesnia zalozyles temat niezgodnie z regulaminem pkt 2b nawiasy, temat poprawilem i tego samego dnia dostales ode mnie pm z prosba o zapoznanie sie z w/w punktem regulaminu.

5 pazdziernika zakladasz temat ponownie z tym samym bledem, temat laduje w koszu

7 pazdziernika identyczna sytuacja

 

Wiec moze zamiast narzekac w koncu poswiecisz 5min na zapoznanie sie z istniejacym tu regulaminem, rejestrujac sie zaakceptowalest tenze!

 

Uwazam ze wszystko zostalo wyjasnione, jesli masz jeszcze cos do powiedzenia masz 1h po tym czasie zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym ty chcesz tu dyskutowac ???????

No chyba nie o tym ze permanentnie olewasz regulamin.

 

Ja zanim napisalem tutaj swoj pierwszy temat kilka razy przeczytalem regulamin, bo jakos tak mnie nauczono zeby przestrzegac zasad w srodowisku w ktorym sie przebywa. I nikt nie musial usuwac moich przemyslen.

 

A dla ciebie to tak wpasc pisac z olewka tutejszych zasad i potem narzekac na prowadzacych forum.

 

Krytyka.....nie zastanowiles sie przez chwile ze jest to mowiac delikatnie lekko smieszne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem może rekordzista w ilości postów ani wielkim pisarzem a już na pewno mistrzem ortografii i interpunkcji ale trochę już na tym forum jestem i jest to jedno z moich ulubionych.

 

zawsze staram się patrzeć co pisze i jak piszę........

dostałem kilka ostrzeżeń za jakieś głupie błędy ale uważam że słusznie

regulamin jest po to by był względny porządek......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, nie jesteśmy od nauki języka polskiego i od wychowywania.

Jako osoba dorosła powinieneś to zrozumieć.

Różne fora mają różne podejście, z reguły jest tak, że jak kogoś prosisz, namawiasz, sugerujesz, to 1/100 wysłucha, reszta nie traktuje poważnie, tak jak zresztą i Ty nie reagując na prywatną wiadomość od Chrisa, którą Ci wysłał a następnie poprawił Twój temat, bo dopiero kolejny (kolejne uściślając) źle założony przez Ciebie temat poleciał do kosza.

 

Za to tutaj na forum będziesz miał spokój od 5 latków krzyczących na lewo i prawo a tematy łatwiej jest odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ty masz lat, że mamy cię za rączkę prowadzić i poprawiać twoje błędy?

Jak popełnisz błąd w picie to za to zapłacisz i nikt się nie będzie pytał, czy ty zrobiłeś to po raz pierwszy czy setny.

 

Jak masz problem z przyswojeniem 1 punktu regulaminu to ogranicz się do czytania forum i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...