Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imię Mateusz, jestem z Nowego Sącza i tu też śmigam na rowerze, chyba że w roku akademickim to wtedy można mnie spotkać na ulicach Krakowa. Mam 23 lata a mój rower to merida road 901. Chociaż głównie jeżdżę na szosie to zdarzają mi się też wypady w nasz piękny beskid. Moim hobby jest renowacja starych rowerów. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie całe forum, ostatnio postanowiłem sprzedać swojego starego krossa i kupić coś nowszego i lepszego, żeby zacząć jezdzić. Wciągnąłem się, jednak pierwsza jazda nowym rowerem spodobała mi się za bardzo, bo przejechałem lekko ponad 30km, co jak na pierwszy raz okazało się być za dużo. Ale dopiero następnego dnia, czyli dziś- bo tyłek to mi chyba odpadnie. ;) Pozostao dziś więc sobie odpuścić i zapoznać się z forum. Mam zamiar i ochotę zagościć tu na dłużej, dlatego jeszcze raz- witam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam, Czarek (cezi) , mam 34 lata, intensywnie na rowerku śmigam od roku, rower to HERCULES trekking, na jakichś tanich częściach, z czasem mam zamiar go trochę ulepszyć, założyc lepszy napęd, lepsze koła itd. z pomocą mam nadzieje użytkowników tego forum! Pozdrawiam!

 

post-168093-0-67647200-1375625388_thumb.jpg - Mój sprzęt na budowanej S8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem Szymon, mam 19 lat. Na rowerze jeżdżę amatorsko, na amatorskim sprzęcie. Jazda sprawia przyjemność, niestety sprzęt odmawia posłuszeństwa, dlatego niebawem trzeba pomyśleć o czymś nowym ;). Przybyłem na to forum, ponieważ uważam, że tutaj nabiorę doświadczenia oraz otrzymam pomoc dot. rowerów, bądź zakupu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich  nieśmiało  :rolleyes:  muszę ale i chcę jezdzić rekreacyjnie po lesnych drogach i pagórkach bez wyczynów i mam nadzieje ,że pomożecie mi w dobraniu odpowiedniego sprzętu i podzielicie sie swoimi doświadczeniami. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem ze Śląska. Od 10 lat jeżdże na tym samym rowerze czyli: '03 Merida Kalahari 580. Jest to tzw. OEM+++ gdyż z domyślnej konfiguracji została tylko rama i obejma podsiodłowa :-P

 

W sezonie przejeżdżam od 2.000 do 5.000 kilometrów w zależności od pogody.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Krzysztof, 38 lat, postanowiłem się zarejestrować teraz choć forum zgłębiam już od maja. Najpierw szukałem podpowiedzi w wyborze roweru, teraz chcę poznać lepiej jak go użytkować, dbać o niego i najlepiej wykorzystać. Mieszkam w Bielsku-Białej, więc moje trasy siłą rzeczy są pod górę i z góry. :-)

Jeżdżę rowerem Scott Aspect Trail 29er.

 

Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pochodzę z Poznania. Swoją pasję rowerową kontynuuję od dziecka. Aktualnie jeżdżę na MTB średniej klasy zwiedzając wszystkie lasy wokół miasta. 

Ciągnie mnie strasznie do ostrego koła... Kto wie może w przyszłe wakacje uda się coś skręcić.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam na imię Bartek, mam 33 latka, jazda na rowerze dopadła mnie na serio w zeszłym roku i od tamtej pory jeżdżę codziennie po 25-50 km. Na początku była stara Merida Kalahari 580 z piwnicy (nie do zajeżdżenia). Po dwóch miesiącach nabyłem KTM'a Ultra 2.29 29' i do teraz zrobiłem na nim ponad 5500 km. W ostatnich dniach do mojego garażu dołączyła szosa - TCR Composite 2 2014 którą obecnie objeżdżam no i co tu dużo pisać, uczę się nowego stylu i możliwości jazdy. A te są ogromne i nieco inne niż MTB.

 

Jak ktoś byłby zainteresowany wspólną jazdą na terenie W-wy lub okolic to proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Piotrek.W sumie nie wiem po co zażyłem profil bo już tutaj miałem.W przyszłym roku planuje wyprawę za granicę pierwszy raz w sensie za granicę .Wcześniej jeździłem po Polsce więc jeszcze tutaj coś będę pisał.Głównie jeżdżę na szosie,ale MTB też nie pogardzę w końcu z sakwami też jeżdżę.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Patryk, 22lata z Ząbkowic Śl. Po rocznej przerwie wróciłem na swoje wysłużone dwa kółka. Przepadam za dłuższymi trasami w mieszanym terenie. W przyszłości zamierzam stać sie posiadaczem szosówki.

Niestety praca nie pozwala mi na regularną jazdę na rowerze więc z moja kondycja jest różnie :)

W dziedzinie rowerowej jestem raczej laikiem ale mam zamiar trochę poszerzyć swoją wiedzę przy pomocy temu forum.

 

Pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mateusz z Lublina, mam ponad 30 lat. Niedawno odkryłem że jestem w stanie przejechać na rowerze więcej niż dom-sklep i sklep-dom. Prawie całe życie paliłem papierosy....fuj i tyłem BMI 27,2. W pewnym wieku przychodzi czas na refleksję i właśnie rower mi w tym pomógł. Papieroski rzucone - BMI spada. Witam jeszcze raz i do zobaczenia na trasach Lublina i okolic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Sławek. Zarejestrowany na forum od nie pamiętam kiedy, jak na razie pilny czytelnik bez udzielania się w wypowiedziach - bo skoro mało się wie to czasem lepiej się nie odzywać :).

Pomimo, dla niektórych, mojego zaawansowanego wieku i "kilku" siwych włosów rozwijam pasję jazdy na rowerze. Najczęściej jeżdżę z synem i cóż ... trzeba przyznać że młodość ma więcej pary i to chyba dobrze. Kiedyś wystarczyło mi "wsiąść do roweru byle jakiego" ale widzę, że zaczynam być bardziej wybredny. To chyba oznacza że choroba rowerowa rozwija się prawidłowo. I tak ma być.

 

Pozdrawiam miłośników kręcenia korbami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek z Lublina.

Forum czytam od jakichś 2 tygodni, a trafiłem tu, bo szukałem w sieci poradnika, jaki rower kupić :-)

Kupiłem go 2 dni temu: GT Nomad; koła 28", rama 21", amortyzowany widelec i sztyca. Solidna aluminiowa rama, osprzęt Shimano Alivio... Ot taki dla amatora z niewielkimi ambicjami :-)

Jeżdżę bowiem od niedawna po ponad... 20-letniej przerwie. Głównie po mieście, choć i leśne ścieżki czasem się trafią. Mam nadzieję dzięki temu nabrać wystarczającej formy, by w przyszłym sezonie w czasie urlopu być zdolnym do jakiejś dłuższej wycieczki, niż tylko 20-30 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

  Hubert, lat 27, Prawdziwa miłość do roweru pojawiła się w raz z kupnem nowej maszyny czyli około 3 lat temu, od tamtej pory mogę nie schodzić z roweru. Jeżdżę na MTB, uwielbiam jazdę po lesie, małe ścieżki i małe hopki :)  zresztą w mieście też fajnie polatać, ale nie przepadam za ulicami, wolę raczej "technicznie" przemykać i zwiedzać tajemnicze osiedlowe dróżki :)

 

Pozdrawiam i mam nadzieję że nawiąże ciekawe znajomości na tymże forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Łukasz, lat 19. Na forum póki co mało się udzielam, lecz czytam uważnie i uczę się, bo moja wiedza nie jest zbyt duża :) 

 

Pasja związana z rowerem trwa nieprzerwanie od dzieciństwa i staram się ciągle ją rozwijać.  :thumbsup: 

 

Póki co stary góral Kross'a daje radę, ale za jakiś czas mam nadzieję dać mu odpocząć i sprawić sobie coś nowego.  :) 

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jakub z Włocławka
Forum czytam od jakiegoś roku gdy szukałem porad dotyczące zakupu roweru , wybór padł na Kands maestro , za te cene 1100zł rowerek naprawdę spisuję się rewelacyjnie , zrobiłem nim już a może dopiero ;) 1500 km , jeśli są tu osoby z Włocławka chętne na wspólne wypady rowerowe to dajcie znać :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...