Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Jestem Krzysiek i mam 13 lat(chyba jestem jednym z młodszych na forum :sorcerer: ).

Cyklozą zaraziłem się jakieś...3 tyg temu po wypadzie dookoła wsi, ale po śniegu xD.

Forum jest zarąbiste i myśle że będe je często przeglądał. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nazywam się Grzesiek,lat 18.Mieszkam w Dwikozach,miejscowości słynącej niegdyś z wielu wyrobów owocowych typu frumenty,marmolady,dżemy.Dziś produkują jedynie słynne wśród "koneserów" wina siarkowo-owocowe :P;) Miejscowość leży na styku wyżyny Kielecko-Sandomierskiej i dolin Opatówki oraz Wisły.Niedaleko stąd także do miejsca,gdzie San wpada do naszej Wisły.Nie brakuje wielu wzniesień i górek z bardziej lub mniej stromymi podjazdami i zjazdami.Jak widać teren bardzo urozmaicony i doskonały do jazdy.Rowerem od zawsze lubiłem jeździć,ale były to bardziej przejażdżki po okolicy.Odkąd w marcu 2009 zakupiłem mojego Wheelera, zacząłem traktować to "na poważnie" i wyprawiać się coraz dalej.W wakacje praktycznie codziennie robiłem po około 30 km i kiedy musiałem wrócić do szkoły we wrześniu, uświadomiłem sobie,że się uzależniłem :) Zdałem sobie sprawę,że sprawia mi to radość i frajdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem Kuba i mam 14 lat.

Cyklozą zaraził mnie niejaki adii_22.

"Forum jest zarąbiste i myśle że będe je często przeglądał. :D"

potwierdzam krzysiu :D

 

Zaczęło się od kupna hexagona v5 ;D zaraz jak go kupiłem wracałem na nim do domu, jest genialny :PP

obecnie mam zamiar kupić jeszcze jeden rower typowo do treningu street/dirt :P)

 

Pozdrower! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na imię mam Tomek i mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Za niecałe 2 miesiące skończę 17 lat. Na rowerze jeżdżę odkąd pamiętam, ale tylko rekreacyjnie albo żeby dojechać do określonego celu :) Obecnie poruszam się na Kross-ie Hexagon V3. W najbliższym czasie nie mam zamiaru zmieniać roweru jedyne co to może amortyzator. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tomek w czerwcu 17 lat.

W listopadzie 2009r. miałem okazję wystartować w jednym z maratonów MTB i chyba to wpłynęło na mnie. Na razie śmigam na mojej Nakamurze :) ale pod koniec tego roku zamierzam kupić rower z pełną amortyzacją i w góry ; )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć !

Mam na imię Michał Z. we wrześniu będę miał 16 lat.Moje hobby to rowery i modelarstwo.

Jeśli chodzi o rowery to zbytnio nie mam czasu,kondycja przez to mi bardzo spadła ostatnio "Mega wyjazd" zaliczyłem w wakacje więc,kondycji 0.

Bardzo mnie to smuci,tym bardziej że rower mam niesprawny a na nowy mnie nie stać.Nie wiem jak go naprawić wymieniałem już wszystkie części razem z zębatkami,piastami,szprychami i całym zresztą kołem a tu dalej koło jest tak jak by skrzywione i styka się z rurką ramy.

Jeśli jednak uda mi się sprawić nowy lub naprawić stary rower to w te wakacje po mocnym treningu zamierzam wyjechać na Słowację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Marcin 25 lat z Lublina. Na rowerze jeździłem od kiedy pamiętam jednak okres studiów i wyjazd do innego miasta wymusił na mnie pewną przerwę w tym sporcie i od tego sezonu zamierzam nadrobić braki :) Znalazłem się na tym forum aby zasięgnąć fachowej porady i zgłębić wiedzę na tematy związane z uprawianiem tego sportu. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszyskich.

 

Jako nowy użytkownik forum pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie,

na razie lokalnie bliżej 3city ale może uda się coś dalej jak się więzadła w kostce zrosną:icon_wink:

Tu się sezon zaczyna a noga w gipsie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Jestem Piotrek, obecnie mieszkam we Wrocławiu. tutaj przez 5 lat studiów najczęściej przemieszczałem się rowerem. Po studiach już jestem dwa lata i się trochę zastałem w jeździe na rowerze, między innymi przez pracę i auto(zresztą Rover :)). Sezon temu kupiłem giant'a boulder shock i na nim chcę powrócić do dawnej formy. Do zobaczenia na siodle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim :P

 

Wiec tak czasy się trochę zmieniły od kiedy dużo jeździłem rowerem i trochę kierunek zainteresowań się zmienił . Potrzebuje trochę połknąć wiedzy na ten temat i pomocy . Nie chce pisać ze jeździłem od kiedy pamiętam i ze coś pasja , srasja ;) bo już to się nudne robi ciągle słysząc od każdego ten sam tekst ;) ;) Lubie po prostu dwa koła chodź ostatnie lata 2oo + silnik ;) . Ale wracam... trzeba trochę popedałować .

Stare czasy to dalekie wyprawy , potem zapał do trialu i potem praca itd ..... i tak mineło 7 lat.

 

W garażu stoi Author A-gang am albo pm (nie umiem teraz sobie przypomnieć używany z pół roku z tego intensywnie może 2 miesiące .

Jestem ze ślaska dokładniej z SZO.

 

Na wiosnę chce sprzedać rowerek i kupić jakiś dobry .... tylko teraz nie wiem jak się nazywając tego typu rowery coś takiego jak na zdjeciu

czyli niby górski ale na szosowych dość wąskich oponach (zdjęcie przykładowe)

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:Ly4rZ7OtVnbgkM:http://www.bicyclewebshop.com/files/Kellys_2009_Coach.jpg

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:lvtGomAyc3vCEM:http://www.bikekatalog.pl/2009/ppg_fotki/foto_big/8_42916_09_01_09.jpg

 

 

u siebie w mieście widziałem takiego Leaderfox czarno białego ale nie wiem jaki model przeszukałem cały net i zero trafień

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...