Skocz do zawartości

[Ciekawe ostrokołowe aukcje] allegro i ebay oraz sklepy internetowe II


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście powiedzieli o tych roweruch jako bazach pod pierwsze OK?

http://allegro.pl/he...2404461801.html

http://tablica.pl/of...re-ID1bJrf.html

Rzeczywiście drogo. Pierwszy rower do niczego, drugi całkiem fajny.

Ktoś wyżej miał do sprzedania całe OK za 750 co moim zdaniem bardziej by Ci się opłacało. Ciężko będzie za 200 zł zrobić z nich fajne OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam, trzymam ale musimy się szybko dogadać bo chce jak najszybciej przejść na szose zostawiając tą ramę i mam już chętnego na koło więc czekam na kontakt ! PW , gg 9574465, e-mail hablababla15@o2.pl lub nawet dzowń na tel jakby mnie nigdzie nie było ! 533520876

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś, czy w ogóle możliwe jest zakupienie takiej małej części klamek do szosy na prostą kierownicę? Kupiłem klamki (takie a'la retro, weimann), ale okazało się, że jedna z nich ma niekompletny mechanizm zaciskający obejmę, tzn. śruba imbusowa, którą się wkręca i dociska powinna być osłonięta od "zawiasu" samego pałąka klamki taką blaszką, dzięki której śruba nie przylega bezpośrednio do zawiasu i nie blokuje go... Obecnie albo mogę jeździć z luźną klamką, albo kurcze nie odbija mi hamulec, bo tak ciężko chodzi pałąk. Na allegro nie wiem jak tego szukać nawet, a nie chcę nowych klamek kupować, bo te, które mam pasują mi idealnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haki ma jak jaguar torowy z forum, ale zakończenie przy podsiodłówce nie pasuje ani do huraganów, ani jaguarów. Wie ktoś co to?

 

Postawię hipotezę:

Nie było torowych Jaguarów, tylko składano i tak nazywano powstały rower szosowy Jaguarem na ramach "Wichra" ( przerzutki hamulce itp), a tylne haki były ja od Wichra (przynajmniej takiego widziałem) nie mogę tylko teraz dojść czy były tam firmowe przelotki czy pancerze szły na całej długości..

 

Haki na zdjęciach nie przypominają haków z mojego zwykłego Wichra. Może to być rama po przelucie wystromiona za niskim widelcem z korbą do koszenia trawy Może tak a może nie, ale jeśli to Jaguar to warto zmierzyć wysokość suportu w tym secie. Oryginalny Jaguarowski miał duże wyprzedzenie, Wichrowy miał mniejsze i był niższy jednak wydaje mi się że suport był na podobnej wysokości i w W i w J. A na zdjęciach prześwit miedzy oponą i ramą budzi niepokój, nie bywał taki ani w Jagu ani w Wichrze. Dlatego suport mógł popłynąć w dół.

A na marginesie ....Kiedyś zdarzało się w drugą stronę - uszosowianie Wichra, jedną taką ramę z wylutowanymi hakami spotkałem. Ktoś sobie zaplanował i nie skończył projektu, no można powiedzieć że powiesił ramę na haku na lata :)

Jak ktoś ma nadmiar kasy to może za 100 f kupić sobie nową ramę On One ze stali , swojego Wichra bardzo poważam, ale taka dziwna żółta żaba z niepewną historią oj oj trzy razy przemyśleć i obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...