Skocz do zawartości

[Ciekawe ostrokołowe aukcje] allegro i ebay oraz sklepy internetowe II


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

nie, to normalny sid z 1999 roku. kiedyś sidy były w dwóch wersjach - dwupółce i z jedną półką. niedawno zresztą siedziałem nad katalogiem z 1999 roku, są tam wyszczególnione oba jako bożyszcza.

 

a swoją drogą, to nie ten dział, są dwa tematy o ciekawych aukcjach z allegro: jeden oficjalny, a drugi ostrokołowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_0223.JPG

http://news.bikeworld.pl/rower/artykul/5396/Rock.Shox.SID.XL.-.wybryk.natury/

cienko szukałeś :)

\aczkolwiek musi się na tym jeździc tragicznie .

Sam kiedyś miałem marzocchi juniora 98 130mm skoku 9tka oś i dwupółka , fajnie pracował ale co z tego jak jeździł gdzie chciał .

Fakt faktów ,rarytas jak cholera i unikat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ello,

 

sluchajcie co zrobic z pacjentem - z allegro - ktory niechce podac numeru seryjnego ramy?

ponizej moj dialog z kilku email'i.

 

ja - prosze podac numer seryjny ramy.

pacjent - a po co?

ja - poniewaz chce sprawdzic czy rower nie jest kradziony

pacjen - naprawde nie wiem po co panu ten numer

 

 

czy regulamin alegro wogole pozwala na takie numery?

pytam na tym forum bo wydajecie sie byc starymi "wyzeraczami allegrowymi" (ze tak to poetycko ujme ;) )

 

pozdro,

 

tj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak wyglądała rozmowa, to rozejrzyj się lepiej po forum komu rower na takiej ramie skradziono i go zawiadom. No i koniecznie podaj linka do aukcji, żeby było wiadomo kto ma graty z dziesiony!

 

to sprawa sprzed roku. (tak tak, od ponad roku probuje wymienic stara padline na jakies ok na ktorym poczuje sie choc troche jak na moim ukochanym wigry3)

 

jesli chodzi o pacjenta, to jest osoba sprzedajaca na alegro duze ilosci rowerow sprowadzonych z zagranicy (wszelkiej masci w tym i ostrekola). w zeszlym roku rowery za 3500-4000 - rocznedwoletnieuzywkijaknowki - chodzily za 1200. w tym roku juz takich 'okazji' niema. srednia cena 2200. te okazyjne rozeszly sie w cigu dwoch dni totez nie zdazylem nawet wszczac wojny...

 

teraz poprostu was pytam, bo moze jest bat na takie persony. jesli jest, to warto by wiedziec jaki.

 

tj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...