Skocz do zawartości

[naklejki fr.org] Naklejki z logo forum rowerowego


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to naklejki doszły a i ci co teraz zamawiają mają wysyłane na bieżąco, ale parę osób informowało mnie że nie dostało jeszcze folii, z tej partii co wysyłałem osobno, więc jak ktoś się jeszcze do mnie nie odezwał ,a nie dostał, proszę niech da znać, najlepiej na gg: 15963327, tu mi najłatwiej odpisać, a że ostatnio pracuje głównie przed kompem, więc często jestem zalogowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jak z tymi naklejkami, można jeszcze zamawiać? Mógłby ktoś podać jakieś szczegóły dotyczące zamówienia

bo myślę że znajdzie się jeszcze kilka osób zwłaszcza nowych użytkowników, którzy też by byli zainteresowani

z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, piszę w tym temacie gdyż sprawa tyczy również naklejek. Naszło mnie pewne przemyślenie choć wątpię abym odkrył Amerykę. Co Wy na to aby wzorem motocyklistów zaprojektować naklejkę na samochód w której zawarte byłyby informację iż oto kierowca tego samochodu jest przyjazny rowerzystom, w szczególności "robi miejsce na rower", ile razy wyprzedzający Was samochód zamykał drogę do świateł np? Naklejka umieszczona po prawej stronie tyłu pojazdu dawałaby Nam pewną wiedzę że kierowca pojazdu ma nas na uwadze. Druga sprawa to może miałoby to pozytywny wpływ na innych kierowców nie będących rowerzystami. Z racji świeżości na forum zjadła mnie trochę trema przy pisaniu ale wierzę że większość zrozumie o czym piszę i wątek nabierze tempa. Jeśli powinno być w osobnym temacie to adminów przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę w tym temacie gdyż sprawa tyczy również naklejek. Naszło mnie pewne przemyślenie choć wątpię abym odkrył Amerykę. Co Wy na to aby wzorem motocyklistów zaprojektować naklejkę na samochód w której zawarte byłyby informację iż oto kierowca tego samochodu jest przyjazny rowerzystom, w szczególności "robi miejsce na rower", [...]

 

 

Dla mnie też jak najbardziej ok :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający pracuje i ma strasznie mało czasu.

Ten nowy pomysł powyżej jasne fajny, ale mi jest ciężko na bieżąco realizować to co teraz robię, na naklejki i tak większość czeka tydzień albo dwa.

 

Niby nie ma z tym dużo roboty, ale ja pracuje w takich godzinach że jak kończę to już wszystko zamknięte.

 

Jak ktoś do mnie pisał w sprawie naklejek i nie odpisałem to dlatego że jeszcze nie zrealizowałem wszystkiego co zamówione, także proszę weźcie to pod uwagę, a osób piszę do mnie sporo.

 

Jak ktoś nie przebrnął przez 8 stron i jest tu nowy to przypominam, ja nie handluje naklejkami :)

Zgłosiłem się sam, wzór dostałem, drukuje je, zamawiam folie i wysyłam, wszystko po kosztach takich jak jest kupione, dlatego nie nazywajcie mnie sprzedającym bo to prawie jak handlarz brzmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty ciągle są takie same :

 

znaczek+koperta+40gr za 1szt naklejki z folią.

 

Zamawiać można, paru osobom nie odpisałem na gg, ponieważ miałem do tej pory tlena, starą wersję, i bardzo często pojawiał mi się komunikat, o niezgodności mojej wersji z dużymi numerami (jak ktoś miał nowy nr gg itp), i dostawałem albo pustą treść, albo inne kwiatki. Wróciłem teraz do nowego gg na dobre, więc osoby które w ostatnim czasie do mnie pisały a się nie odezwałem niech walę do mnie ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...