Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

Agressiva w którym Lidlu robiłaś zakupy? Czy były jeszcze dostępne koszulki męskie, obojętne jaki rozmiar? Pytam bo koszulka damska jest oki ale rękawy mam 3/4 a pewnie męska ma je dużo dłuższe.

Byłam w Lidlu na Limanowskiego przy Hipotecznej. Niestety już mało rzeczy pozostało. Z męskich jedynie L i XL a z damskich S i M. Dla mnie rekaw w M-ce jest ciut za długi, że dla Ciebie będzie w sam raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie do biegania są całkiem dobrze pozszywane. Z tyłu kieszeń na suwak. Kilka odblasków. Dodać do tego cenę i już można być zadowolonym. Szkoda ze kilka dni wcześniej kupiłam kask bo lidl'owe wydają się dobrą ofertą. Kupiłam kurtkę...hym jest troszkę dziwnie skonstruowana i przy jeździe "ciągnie" w rękawach, podnosząc cały dół i odsłaniając nerki :voodoo: W sumie byłoby tyle z zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kasku było pisane w tym temacie wielokrotnie. Crivit z lidla to nic innego jak Cratoni C-Daily sprzedawany w sklepach po ok 200zł. Warto kupić.

Ale to kopia innego producenta, czy ten sam producent produkuje

dla Lidla?

 

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest seria odzieży dedykowanej do nordic'u, biegania i na rower. W sumie nie wiem czy nie te same spodnie pojawią się od przyszłego tygodnia w sieci NETTO. Wyglądają bardzo podobnie z kieszonką z tyłu, nawet umiejscowienie odblasków się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka z lidla powoduje straszną saunę. Byłam raptem godzinę na kijkach. Pod kurtką miałam tylko koszulkę rowerową z krótkim rękawem. Temp 15-16st. choć pewnie nad samą rzeką mogły być małe odchylenia. Szkoda że nie posiada choć jednej wąskiej kieszonki z boku. Jest tylko jedna duża zasuwana na plecach. Może przy niższych temp się spisze lepiej ale na obecną aurę jest zdecydowanie za ciepło.

 

ps. Wczoraj pojawiła się oferta dla biegaczy w sieci http://www.aldi.pl/index.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem niedawno w Lidlu kask :) W sumie to mama zafundowała :)

 

I wydaje mi się, że chyba od środka mam za mało tych miękkich, amortyzujących elementów, doczepianych na rzepy, co skutkuje tym, że po mocnym uderzeniu ręką w kask, w pewnych miejscach tan twardy styropian uderza o głowę powodując ból. Więc nie wiem co będzie podczas wypadku .... Rozmiar raczej dobry, bo kupiłem ten mniejszy i pasuje w sam raz.

 

Mógłby ktoś zrobić fotkę skorupy od środka ??? Z tymi poduszkami ... U mnie są takie dwie, tak jak wcześniej mówiłem przyklejane na rzep .

 

:EDIT: Aha i nie wiem jak u was, ale u mnie, to światełko mocowane na pokrętło do regulacji z tyłu, jest dość luźne... Nie wiem czy podczas jazdy nie spadnie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem niedawno w Lidlu kask :) W sumie to mama zafundowała :)

 

I wydaje mi się, że chyba od środka mam za mało tych miękkich, amortyzujących elementów, doczepianych na rzepy, co skutkuje tym, że po mocnym uderzeniu ręką w kask, w pewnych miejscach tan twardy styropian uderza o głowę powodując ból. Więc nie wiem co będzie podczas wypadku .... Rozmiar raczej dobry, bo kupiłem ten mniejszy i pasuje w sam raz.

 

Mógłby ktoś zrobić fotkę skorupy od środka ??? Z tymi poduszkami ... U mnie są takie dwie, tak jak wcześniej mówiłem przyklejane na rzep .

 

:EDIT: Aha i nie wiem jak u was, ale u mnie, to światełko mocowane na pokrętło do regulacji z tyłu, jest dość luźne... Nie wiem czy podczas jazdy nie spadnie :o

 

Poduszki - w kształcie V są dwie + jedna owalna od wewnątrz elementu, którym się reguluje kask + taka długa poduszka na tej plastikowej taśmie przylegającej do czoła. Skoro rozmiar pasuje to jest ryzyko, że kask nie pasuje do Twojej głowy, bo to bardzo indywidualna sprawa. Kask powinno się mierzyć i dobrze dobrać, bo z reguły to co się odczuwa jako lekki dyskomfort przy mierzeniu może podczas jazdy dość mocno uwierać/doskwierać. Jak Ci bardzo zależy na porównaniu tych poduszek - ty zrób im fotę, a my napiszemy czy jest tak jak u nas, ew. czego brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale na kasku nie bede oszczedzał.... - na wyprawy sie nie stosuje ale jak mam szorowac łbem o asfalt wole mieć pewność że mi sie nie odepnie cyz nie zsunie z głowy:D

Kask z Lidla spełnia normę EN 1078 - zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa głowy, mało tego jest bardzo przyzwoity - używam od kilku m-cy - nie mam nic co do jego trwałości czy wygody. Wiadomo - lepszy kask jest lepszy ;-), ale kask z Lidla jest raczej ofertą dla osób mających dylemat czy w ogóle używać kasku i tu musisz przyznać, że lepiej szorować takim kaskiem o asfalt niż łbem ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktotek jednak mam tyle poduszek co piszesz ..... wydaje mi się, że lekko dobija kask w miejscu tych wypukłych krawędzi, z których wychodzą paski materiałowe od zapinania kasku, te przednie. Da się coś z tym zrobić ???

 

:EDIT: Jednak po jeszcze dokładniejszych próbach dopasowania, uderzenie w kask jest bolesne tylko(albo aż) od boków. Tam gdzie wychodzi pasek plastikowy od regulacji, pionowo w dół, jest takie wgłębienie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...