Skocz do zawartości

[Kask] Po co to komu? Jaki wybrać? Za ile?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

i jeszcze mi tu koledze kłam zadajesz... :)

To wszystko przez ten nick! :D

 

Tu jest chyba wszystko wyjaśnione: [Lidl] oferta rowerowa - Forum Rowerowe - doświadczenia, rowery, dyskusje sklepy rowerowe, giełda rowerowa - strona 62 na moim kasku sprzed 2, czy 3 'lidlów' (te bez lampki jeszcze)były dane Germańskie, tu są z nieco bardziej odległych krajów ;)

Abstrahując od tego, kto je robi miałem ten (ten nowy, stary w sumie też ;))kask w rękach i na głowie i leży inaczej niż stare Cratoni, ten nowy co przymierzałem nie leżał dobrze na mojej głowie, aczkolwiek na innej może być ok. Za to IMO był ładniejszy, ładniej wykonany ;)

W każdym razie na pewno do tych 80 zł nie kupi się nic lepszego :P

 

W każdym razie czekam teraz na S-Worksa MT, jak przyjdzie to napiszę kilka słów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

idea:† downhillu i freeRidu

Coś do 300zł ?

Coś może z wyglądu do Giro Remedy jakby było , bo nie ukrywam że podbają mi się te kaski .

Ogólnie jestem amatorem jeszcze ale nie mam terenów gdzie mógłbym uderzyć w jakieś drzewo bardzo ,bardziej mam teren górzysty więc bardziej będe sie ocierać i kruzyć ni latac po drzewach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może przyjemność jeździć w Uvexie i-vo? Tak to wygląda :

 

4560a14ee7.png

 

Dziś trafiłem na niego niechcący w Intersporcie. Nowość na 2012. 24 otwory, 225 gram. Raczej głęboki, dobra wentylacja skroni i potylicy, porządne zapięcie i regulacja. W wersji bez okularów idzie dostać za 149.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuje pomocy w wyborze kasku. Mam dość małą głowe 57cm i dość smukła twarz, szukam kasku w którym nie będę źle wyglądał, jak ufo ;p

Jakie kaski możecie mi polecić, które są ogólnie małe.

 

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-EFFAD07B-F8695D1A/lidl_pl/hs.xsl/index_25834.htm zobacz ten z lidla, wczoraj kupiłem. Jakość wykonania na wysokim poziomie. Za tą cenę ciężko znaleźć coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Potwierdzam - świetny kask za zaskakująco małe pieniądze, solidnego producenta - cratoni. Dziś kupiłem - wygodny, ładny - póki co jestem bardzo zadowolony. Oby nie trzeba było sprawdzać jego głównej funkcji.

Edytowane przez premier2
regulamin, pkt 2i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sączu kaski z Lidla w największym rozmiarze wyszły. Przypadkiem traiłem na coś takiego: Kask rowerowy wykonany technologiÄ in-mould w Tchibo

Możecie rzucić fachowym okiem czy warto kupić ten kask? Nie mogę znaleźć informacji kto jest producentem.

 

 

Witam co myslicie o tym kasku z lidla? Bo zastanawiam sie czy go kupic...Czy lepiej dolozyc i kupic cos leszego?? W sumie przymierzalem ten z llidla dzis i mi sie wydawal plytki...Nie wiem czy kaski drozsze sa glebsze bo nigdy nie mierzylem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...