Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 10


Odi

Rekomendowane odpowiedzi

Obróciłem koledze mostek w rowerze, wyregulowałem przerzutki w bajku brata, wykląłem swój napęd (alivio), zrobiłem z kolegą w terenie ok. 20km (może mniej, może więcej, zapomniałem licznika wyzerować :P) i zgubiłem ukochanego imbusika :P

Ale co tam, bez gleby wyjątkowo się obyło :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiliśmy akcję "wschód". Pobudka o 4, wyjazd 4:40 i ok. 5.30 byliśmy na najwyższym wzgórzu w rejonie (207m) czekając na wschód słońca :icon_mrgreen: Fajnie było :icon_wink:

 

img6198u.th.jpg

 

 

Że też wam się chciało tak wcześnie wstawać :D. Wycieczka musiała być niezła :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A gdzie tam się chciało :) Sam w życiu bym się nie zmotywował. Ale raz na jakiś czas można sobie pozwolić na takie wariactwo. Jak byliśmy 3 lata temu to misja zakończyła się klęską z powodu prawie całkowitego zachmurzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś z jednym z forumowiczów nakręciliśmy ok 65km trochę po asfalcie i ciut po lasach, ja do tego jeszcze coś dorzuciłem i na dziś dzień zamykam z wynikiem 110,45km przy czym te ostatnie 10km to była walka o przeżycie z powodu obolałych pośladów:D pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...