Skocz do zawartości

Gary Fisher MTB Club !!!


Gość BikerFG

Rekomendowane odpowiedzi

ale dzisiaj sobie pojezdzilem na GF sugar 3+ 2003 [ float r, duke u-turn xc, xt, bonty race disc, hayes hfx ]. zamowila sobie pani milicjantka. doplacila za zamiane v-brajow na hfx-y. rower fantastyczny. wzielem go na pare mil przelotu....to co mi nie pasuje to dosyc niski suport...ale to kwestia przyzwyczajenia. moj jest b. wysoki. rower szybki, lekki, z geom. genesis - wiec szybkoskretny....fajny. zmienne skoki z przodu i z tylu pozwalaja na krotkie ustawienie do wyscigu i dluzsze skoki do ......zabawy w terenie. cena 1600 usd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG
ale dzisiaj sobie pojezdzilem na GF sugar 3+ 2003 [ float r, duke u-turn xc, xt, bonty race disc, hayes hfx ]. zamowila sobie pani milicjantka. doplacila za zamiane v-brajow na hfx-y. rower fantastyczny. wzielem go na pare mil przelotu....to co mi nie pasuje to dosyc niski suport...ale to kwestia przyzwyczajenia. moj jest b. wysoki. rower szybki, lekki, z geom. genesis - wiec szybkoskretny....fajny. zmienne skoki z przodu i z tylu pozwalaja na krotkie ustawienie do wyscigu i dluzsze skoki do ......zabawy w terenie. cena 1600 usd.

 

o takim to sobie teraz moge pomarzyc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tu was mało.

no, ale ja mam pytanie:

jak się jeździ na genesis ?? bo kurcze dużo o tym słyszałem, ale nie jeździłem :) jak się na tym jedzie pod górę ?? środek ciężkości jest przesunięty do tyłu, więc nie wywala na plecy ? nie trzeba się podnosić na nogach do przodu ? według animacji na stronie GF na podjeżdżających na klasycznej geometri spada titanic :/, jeszcze nic na mnie nie spadło.

w dół to zalety są oczywiste, ale ta wydłużona rama to nie przeszkadza ??

macie przy nich orginalne mostki ?? jakiej długości ?? przypuszczam, że długi to byłoby samobójstwo. a na jakieś dłuższe trasy, nie jest ten genesis trochę męczący ??

 

a tak poza tym to słyszałem, że GF mają za######istą gwarancję, wymieniają wszystko co im się przyśle !!! dożywotnio !!! to prawda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość BikerFG
A przypadkiem nie było połączenia z Gary z Trekiem? albo mi się pomyliło? :mrgreen:

 

bylo bylo ale i tam jakby siakos nic sie nie dzialo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...