Skocz do zawartości

[muzyka] Najbardziej energetyczne kawałki do jazdy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

mnie ostatnio rozgrzewa audiobook "Gra o tron" w kolejce czeka trylogia husycka Sapkowskiego a z muzyki to raczej jakieś transowe kawałki bo tłukę kilometry tylko na asfalcie.

Np przez godzinę leciał u mnie ten kawałek:

 

Wszyscy znajomi twierdzą że "zadu" nie urywa ale mi się automatycznie załączyły wspomnienia z wypraw kajakowych na Kaukaz, Krym, loty z wodospadów trochę wyższych niż kamiennica w której mieszkam i dla mnie będzie ten utwór jeszcze długo "mocnym" kawałkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. idziemy dalej w temacie ;) na dziś dubstep :):):) i to naprawdę dobry ;)\

 

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

No i sam koniec 3 godziny Epic Music... jeśli ktoś lubi muzykę z zapowiedzi do filmów i jest ciekaw kto ją w większości gra to zapraszam do odsłuchania ;)... tylko 8 godzin:

 

5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja nie słucham muzyki podczas jazdy, uważam że bezpieczeństwo na 1 miejscu, tym bardziej, że jakby się coś stało, to zaraz by była dyskusja "miał słuchawki w uszach" ale gdybym zechciał słuchać, to polecam stare ale jare Laser dance, czyli energiczny space synth, i na przykład ten utwór: http://www.youtube.com/watch?v=qPHbyvXPxZs jest dobry :) W ogóle laser dance i koto bym polecił do słuchania podczas jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nadal jesteśmy w latach 80tych ,zauważyłem, że w niewytłumaczalny dla mnie sposób Rainbow jest reprezentowane w temacie tylko przez jeden kawałek... Postanowiłem więc to zmienić :) :

 

 

Rainbow - Black Masquerade

 

i

 

Rainbow - A Light In The Black

 

Rasowe rowerowe dopalacze, dwa pierwsze testowane przed kilkoma godzinami, a ostatni mam na playliście zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...