Skocz do zawartości

Naklejki forumrowerowe.org


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem również zarejestrowany na forumsamochodowym.com i jest tam możliwość nabycia darmowych naklejek do naklejenia na samochód.

Myślę,że fajnym pomysłem było by coś podobnego na naszym forum,czyli darmowe naklejki dla każdego użytkownika,które można nakleić na ramę roweru,wtedy w trasie można by było wiedzieć czy mijamy kogoś z forum :whistling: .

Co myślicie o tym pomyśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

ze względu na nazwę i długość, naklejkę można zaprojektować na tylny widelec, dolną rurę dochodzącą do suportu. Wystarczą mi wymiary, ponieważ w chwili obecnej nie mam dostępu do roweru. Zaprojektuję naklejkę, a jak ktoś wie, gdzie będzie można ją zamówić indywidualnie, wyślemy projekt i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Alledrogo można u niektórych zamówić dowolną naklejkę. Ja zamawiałem sobie tam na samochód, ale kto chce może kupić sobie naklejkę z adresem forum i walnąć na ramę. Na własną rękę i własny koszt. Sam chyba sobie tak zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, ja się tak nie bawie! jeszcze mam dwie naklejki xc-zone, które dotychczas były oficjalną nieoficjalną naklejką forum:P

 

a tak serio to fajnie by było jednak pomyśleć o czymś podobnym z napisem np fr.org (.org na dole) w podobnym stylu co xc-zone, tylko w forumowych kolorach, żeby zmieściło się na widelcu (to jednak jest najbardziej widoczne miejsce). wtedy można by było jednocześnie wyrabiać sobie długą naklejkę na tylny trójkąt i małą na widelec.

 

No i koniecznie dwie kolorystyki: czarno czerwona i czerwono czarna, w zaleznosci od koloru ramy - podkładu

 

co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że nie Twoja, ale wszyscy wiedzą o co chodzi, a fr.org jest akurat pusta :whistling: no w sumie do Ciebie należy decyzja czy ma być to forma reklamy (pełny adres), czy raczej forma promocji dla już stałych użytkowników (wiem wiem, teoria naciągana ale tak to mniej wiecej wygląda), pozwalająca łatwo i szybko się rozpoznawać na trasie. no i druga sprawa że małą naklejkę chętniej sobie nakleję na rower niż długi pasek z całym adresem (co nie oznacza ze długiego nie nakleję:angry2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Mieciu, ale twoje naklejki są trochę tandetne, dlatego pozwoliłem zrobić własne naklejki.

 

Wersja czerwona

Wersja biała

 

Trzeba je tylko dostosować do wymiarów tylnego trójkąta.

Jeżeli są za wysokie, można zlikwidować napis największe w Polsce.

 

Naklejka biała jest minimalnie przerobiona, natomiast w czerwonej tło sam wrzuciłem z forum, jednak jest to robota w paintcie i widać tam różne odcienie czerwonego (wszystko robiłem gumką, aby całe tło było czerwone, ponieważ inaczej się nie dało; biała wersja była trochę do dupy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

'ktoś kto umie obsługiwać photoshopa' oo, to już mnie człowiek zdenerwował.

 

 

 

 

Problem w tym, że na tak małej naklejce logo forum może być średnio widoczne, ale jutro dla pewności druknę na fotograficznym papierku 1:1, zrobię foto i wtedy zobaczymy czy pójdziemy w stronę 'tandety' czy normalnego logo.

 

 

 

Co z tymi wymiarami na widelec? chcę tam wstawić już stylizowane oryginalne logo, tylko brak wymiarów... ktoś może zmierzyć wysokość i szerokość rurki? Ja nie mam dostępu do roweru. oczywiście powinien być margines około 2-3mm z góry i z dołu.

 

 

 

 

w załączniku oryginalne logo forum

logo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytkie te pomysły mi się podobają. Ale jesli chodzi o rozsyłkę to myśle, że trzeba spełnić kilka warunków. No bo ktoś, kto np. zaloguje się tylko dla naklejki, a potem bedzie szpanował, a tak naprawdę zalogował się raz i tą neklejke ma? to nie ma najmniejszego sensu :) Myślę również, że naklejki moga być z małym napisem z nickiem właściciela roweru :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

1. darmowe nie będą. Każdy będzie musiał zapłacić za wydruk i przesyłkę

2. nicka raczej też nie będzie bo po 1. miejsca za bardzo nie ma, po drugie drukarnie robią takie rzeczy masowo po kilkaset, także nikt nie będzie uruchamiał drukarki dla poszczególnego nicka... To ma być znak rozpoznawczy, a nie wizytówka. O nick zawsze można zapytać :)

 

3. w załączniku zdjęcie naklejki drukniętej w rozdzielczości 300dpi, RGB, papier błyszczący pro do druku fotograficznego - czyli praktycznie to, co się uzyska, jedynie paleta barw może być bardziej stonowana, bo drukarnie robią to w CMYK'u. Różnica wydoczna będzie jedynie dla wtajemniczonych :rolleyes:.

4. Czarne krawędzie też będą ostrzejsze. Atrament widać nie zdążył zaschnąć.

 

 

telefon jako skala porównawcza.

IMG_7793.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...