Skocz do zawartości

[muzyka] czego słuchacie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Normalnie żeś mnie sprowokował tym jesiennym ( już :icon_question::icon_exclaim: - nie za wcześnie ? , chociaż wczoraj widziałem w pewnym miejscu dywan z jesiennych liści... ) klimatem durnykocie !
Tak ?
To masz za swoje :
Critters Buggin - Raimondi

Tu jest wersja koncertowa, którą mam jeszcze na VHS :icon_cool: : https://www.youtube.com/watch?v=pSeSx03ZQXg&t=29m16s

Dla odmiany i na pobudzenie - super bębniarz Stanley Randolph i świetna wokalistka Elise Testone :
#VFJams LIVE! - Stanley Randolph ( utwór "Honey" autorstwa The Brandon Brown Collective feat. KiKi Kyte )

Idąc za ciosem - wybitni muzycy : Jeff Beck, Vinnie Colaiuta i młoda basistka Tal Wilkenfeld w kompozycji autorstwa Billy'ego Cobham'a - Stratus
Jeff Beck - Stratus Live


SoloTM
Tina S ma też fajny cover Steve'a Vai - For The Love Of God, ale pewnie słyszałeś : https://www.youtube.com/watch?v=nJi8iSpzq9I

PS
Miałem przygotowanych kilka sentymentalnych utworów wklejonych w edytorze już jakiś czas temu, ale w związku z powyższym nadal czekają na swoją kolej.

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kriss,  Raimondi ciekawe, nie powiem.

Jesienne klimaty mówisz?

Airbag- Colours ( "teledysk" taki se ,ale to nie jest Official Video ). Kapela jest w mojej Czołówce Zespołów .

Bębniarz na przebudzenie? Proszzzzzz

 

Gavin Harrison z Porcupine Tree " Anesthetize". Długi kawałek, ale zrywa tapetę ze ściany.

 

Wybitni muzycy? 

Bóg Bluesa - B.B King i jeden z najbardziej niedocenianych gitarzystów- Richie Sambora

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja już sam nie wiem co już tu wrzucałem , a co nie. W każdym razie dawno nic tu nie pisałem , także wrzucę  tylko to , co ostatnio mi wpadło :P

 

 

 

 

 

No i ostatnio kupiłem sobie płytę lady pank :) Także takie klasyki jak Stacja Warszawa , Kryzysowa narzeczona , Zawsze tam , gdzie Ty i inne , które mocno przypominają mi dzieciństwo , a za razem ciągle są świeże. No i mega mi się jedzie z Lady Pank w W124  :wub: Można powiedzieć , że jestem spełniony w tym przypadku :)

 

@Kriss - Od Ciebie też czasem coś podpatrzę , co potem u mnie leci :D Teraz jest podobnie ;) W moje gusta również się wpasowują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...