Skocz do zawartości

[reklamacje] Jak wyglada reklamacja Gary Fishera?


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety starą ramę trzeba oddać :whistling:

Ale zapytać zawsze można jeszcze, a może będą mieli dobry humor i coś wymyślą :rolleyes: Jednak nie liczyłbym na to, chyba muszą zabrać (procedura).

Starszej niż GF Big Sur 2008 (czerwona) nie dostaniesz, powinieneś dostać nową, chociaż to dziwnie jest bo jedni dostają najnowsze, jedni te starsze jeszcze. (???)

Gratulację i czekamy na opis załatwienia sprawy i wieści jaka nowa ramka! :)

Załatwiałeś bezpośrednio przez SSC czy inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Update

 

No i niestety dali mi ramkę z 2008 roku [czerwoną] No, ale grunt, że jest. Starą niestety odesłali do ssc.

No i w sumie okej, że załatwione bez większych problemów, choć liczyłem na rocznik 2009 czy 2010.

 

dla chętnych stadium beta roweru, bez siodła :)

 

bigsur.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zależy od rozmiaru ramy. Tak to sobie tłumaczę;]

Albo od miejsca pochodzenia zgłoszenia. Że np. do europy środkowo-wschodniej sobie pozwalają starsze wysłać i wywietrzyć magazyny ze staroci :) I tak dobrze, że nie wysyłają ram z lat 2005-2007.

 

Mnie z kolei ciekawi, jak to rozwiążą za 2-3 lata, kiedy to np. ostatnie roczniki będą pękać, a oni już nowych ram mieć nie będą :icon_confused: Chyba treki 8k będą rozsyłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei ciekawi, jak to rozwiążą za 2-3 lata, kiedy to np. ostatnie roczniki będą pękać, a oni już nowych ram mieć nie będą :) Chyba treki 8k będą rozsyłać :)

 

Na 2011 na przykład jest przewidziany Trek Wahoo więc zamiast Garego dostaniemy Trek'a i po sprawie :P

I obym się nie mylił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2011 na przykład jest przewidziany Trek Wahoo więc zamiast Garego dostaniemy Trek'a i po sprawie :D

I obym się nie mylił...

 

 

No nie wiem... bo Wahoo pewno jest z 'gorszego' stopu niż taki Big Sur, a i geometria kiedyś była inna (nie wiem jak teraz). A gorszej ramy czy o znacznie innej geometrii nie powinni dać. Poza tym rama powinna być zbliżona 'poziomem'. Czyli jak np. komuś strzeli Big Sur to go wahoo nie zadowoli raczej. tylko topowe alu treka może zadowolić wtedy :confused:

 

@Krezystof

 

21"

 

może jeszcze biorą pod uwagę, z którego roku rama strzeliła ;) albo w którym miejscu... czy komin w roczniku 2005- 2007 czy tak jak u mnie mufa w roczniku 2004. i mają jakiś zaawansowany algorytm, który wypluwa jaką ramą mają wysłać:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... bo Wahoo pewno jest z 'gorszego' stopu niż taki Big Sur, a i geometria kiedyś była inna (nie wiem jak teraz). A gorszej ramy czy o znacznie innej geometrii nie powinni dać. Poza tym rama powinna być zbliżona 'poziomem'. Czyli jak np. komuś strzeli Big Sur to go wahoo nie zadowoli raczej. tylko topowe alu treka może zadowolić wtedy :)

 

Geometria no cóż w najnowszych jest G2 ja mam Wahoo z 2006 więc jeszcze G1, ale chyba bym nie marudził jakby mi na nowszy wymienili no chyba że mój jest "wybrany" i nie pęknie :)

A co do stopu to oczywiście masz rację ja tylko przykład dałem, bo większość HT GF to rama określana jako Gold, a tylko BigSur i HooKooEKoo mają ramę Platinum.

W nowej ofercie jest Trek Wahoo więc z tej ramy mogą pokryć większość starych modeli, a co do Platinum to rzeczywiście jakbym takiego miał to nie dał bym sobie gorszej wcisnąć tylko przynajmniej treka z serii 8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ujeżdżam rozmiar L - 19" (tu masz fotę ramy L z alu śrubami na wadze: http://i32.photobucket.com/albums/d36/RWalentynowicz/Big%20Sur/BigSurTuned.jpg). XL'ka, którą kupiłem trochę w ciemno, była jednak nie dla mnie. Po kilkuset kilometrach poszła do młodszego, jednak większego brata. Liczę sobie 184 cm wzrostu i ważę adekwatnie. Czasem adekwatnie + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...