Skocz do zawartości

[maraton] Fujifilm Bike Maraton Polanica Zdrój 03.10.2009r.


Drozdzu5

Rekomendowane odpowiedzi

Już 3 października finał cyklu Bike Maraton w Polanicy Zdrój. Oby pogoda dopisała. Ciekaw jestem czy finałowe edycje cieszą się wyższą frekwencją. Na stronie BikeMaratonu pojawiła się ankieta na podsumowanie sezonu, dzięki której org będzie mógł polepszać swoje usługi w przyszłym roku. Myślę, że warto ją wypełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chyba wreszcie wybiorę na MEGA, bo do tej pory 6 razy MINI jechałem. Czy ktoś znający trasę może powiedzieć jak wyglądają te "bardzo niebezpieczne" zjazdy, które ORG oznaczył na swojej mapce przewyższeń? Aż tak niebezpiecznie? Jest to porównywalne do zjazdu z Równicy (Ustroń) czy jeszcze bardziej ostro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chyba wreszcie wybiorę na MEGA, bo do tej pory 6 razy MINI jechałem. Czy ktoś znający trasę może powiedzieć jak wyglądają te "bardzo niebezpieczne" zjazdy, które ORG oznaczył na swojej mapce przewyższeń? Aż tak niebezpiecznie? Jest to porównywalne do zjazdu z Równicy (Ustroń) czy jeszcze bardziej ostro?

W zeszłym roku zjeżdżałem tam na v-kach i szło nieźle, trzeba się skupić, ale idzie. Tak więc nie ma co się

martwić na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...