Skocz do zawartości

[rower]Maratony - 6 tysięcy złotych


czonk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

sprawa wygląda następująco. Mam do wydania 6tys złotych na rower, który ma się dobrze spisywać na maratonach mtb i służyć mi przez długie lata. Potrzebuję go dość szybko. Po przejrzeniu ofert mocno zainteresował mnie spec w promocyjnej cenie 6199zł w wawie, ale nie ma go już w centrali, ani żadnych sklepach. Na placu boju pozostał trekk 8000 i Gary fischer big sur. Jestem otwarty też no propozycje innych rowerów. Warunek konieczny, musi być ten rower dostępny i w wyżej wymienionej cenie. Może ktoś się orientuje jak jest z gwarancją na ramę w tym treku i gf?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj kilka danych typu , waga , wzrost . To jest ważne aby proponowany rower był w konkretnym rozmiarze.

Nie jestem pewien ale Trek miał chyba dozywotnią gwarancje na ramę dla pierwszego właściciela.

Tak że na pewno jest to bardzo duża zaleta , zakładając że tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

184 cm wzrostu, 72kg. Sprawdziłem ramę treka, dożywotnia gwarancja, ta GF też. Jeśli jeszcze człowiek w sklepie da mi dobry upust na tego treka, to go biorę. Chcę już mieć górala na lata i ta gwara mnie super przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zamierzasz kupować rower, ale np. we Wrocławiu u dystrybutora Treka można bez problemu wytargować konkretny rabat. Myślę, że gdzie indziej jest podobnie. Model 8000 stoi w tej chwili 5.990, więc z tej kwoty powinieneś spokojnie urwać parę stówek, albo od razu na miejscu poprosić o upgrade osprzętu w ramach kwoty jaką dysponujesz.

 

GF i trek to nie są te same ramy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U dystrybutora w Katowicach od razu powiedział, że będzie jakiś rabat, ale do centrali też napiszę/zadzwonię. Przy takiej kwocie roweru, to mogę sięprzejechać do wrocka po ten rower i szczerze mówiąc, nie wiem co tam na ten moment ulepszać. Pewnie jest co, ale na ten moment ten rower mi się wydaje super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają na tę ramę dożywotnią gwarancję? Nie jestem jeszcze gotów na węgiel, nie mam sponsora, żeby tak zmieniać osprzęt.

 

Dają 5 lat. Stąd wynikało moje pytanie, bo chyba pomijając właśnie obawy o wytrzymałość lepszy węgiel w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...