Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 9


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że znów robię w branży ulotkarskiej, to mój rowerek jest co dzień 2-3 godziny w trasie więcej niż normalnie. Dzisiaj dostałem rejon Orłowa i sporo jeździłem po bocznych dróżkach i po powrocie rower był tak zakurzony, że aż mnie z żalu ścisnęło. Więc zniosłem go do ogrodu i zafundowałem kąpiel :) Odmalowałem też kilka małych odprysków lakieru. Jest jak nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako rejon dostałem dziś górne Orłowo - 10 ulic. Nogi mi w dupę wchodzą... Gdyby nie rowerek to do tej pory bym chodził.

Jeśli chodzi o rowerek to muszę jutro z rana zajrzeć do amora, bo coś dziwnie zaczął chodzić. Usiadł i zrobił się sztywny. Pewnie piasek się dostał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

83km z dźwiękiem trzeszczącej sztycy :) + strata słuchawek (urwany kabel) i uszkodzone mp3 w potyczce z jakimś pijaczkiem w Szczawnie Zdroju...

 

Sławny pijaczek poniósł większe straty rozbijając swoje drogocenne, kupione 2min przed zdarzeniem PIWO! Rozwaliło mnie jak mu z uśmiechem na ustach rzuciłeś, że ma tym piwem w Ciebie rzucić... zastanawiał się długo i w końcu zrezygnował.

 

@topic

Wczoraj 100km z wycinakami z Świdnicy i Bielawy :P Dziś etap TdF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...