Skocz do zawartości

[maraton] Fujifilm Bike Maraton Tarnów 11.07.2009r.


Drozdzu5

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj znalazłem jakąś wstępną mapkę z zaznaczonymi trasami tego maratonu:

 

http://www.maraton.mpec.tarnow.pl/graphix/trasa.jpg

 

A tu profile do tej trasy:

 

http://www.maraton.mpec.tarnow.pl/index.php?str=trasa

 

Jednak jak napisał org na stronie: "informacja ! w wyniku sytuacji powodziowych, trasa Bike Maratonu- Tarnów zostanie opublikowana z opóźnieniem. Po szczegółowej analizie zniszczeń spowodowanych powodzią oraz po sprawdzeniu w terenie nowych wariantów tras, niezwłocznie umieścimy mapy ."

 

Tak więc może się jeszcze coś zmienić. Póki co, trasa zapowiada się ciekawie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje transportu z Jeleniej do Tarnowa i z powrotem. Najlepiej byłoby jak by było miejsce dla dwóch osób, może być dla jednej i co ważne może być bez rowerów bo rowery mogą pojechać ze znajomymi. Wrazie by ktoś miał miejsce to proszę o kontakt na priv bądź na gadu 9258000.

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarnów rok temu to było coś pięknego, nie licząc debilnego oznaczenia przy zjeździe na mega :mellow: Sama trasa technicznie banalna (ale teraz po ostatnich opadach może być zdeczka inaczej), za to kondycyjnie dość niszcząca, interwał, rok temu do tego palące słońce. W porównaniu do Krakowa więcej podjeżdżania, dużo asfaltu, wszędzie szeroko, z tego co pamiętam praktycznie brak jakichś singli (no, parę jakichś krótszych zjazdów), można poszaleć z tym, że ja zapamiętałem bardzo suchy Tarnów z roku 2008 i trzeba brać poprawkę na to, że ja jak jadę to w zasadzie nic nie widzę i mało pamiętam, wcale nie zdziwiłbym się jakby się okazało że trasa jest jakaś zupełnie inna ;) Teraz też się naturalnie wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po Krakowie nikt nie ma ochoty na Tarnów? :P Właśnie ja mam. Wybieram się z kolegą, gdyby ktoś miał dwa wolne miejsca osobowo-rowerowe, z Krakowa właśnie, to jestem chętny. Jeśli nie, może spotkam się z kimś w pociągu?

Wojtekkrakow, jedź! ;) Może zobaczymy się w pociągu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie chętnie bym pojechał i jest szansa że pojade, ale pewnie to znów wyjdzie na dzień przed. Na krakowski ledwie się skusiłem, ogólnie różne obowiązki na głowie i czasu mało. Wrażenie po Krakowie mam niesamowicie pozytywne, i na pewno będę kontynuował maratony, ale jeszcze nie każdy po kolei. No ale wracając do Tarnowa, robie co mogę, może się uda :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wybieram się do Tarnowa :) Ale chciałem poruszyć inny temat, a mianowicie dojazd na maraton. Na forum BM piszą, że wiadukty na ul. Tuchowskiej są w remoncie. Jak dojechać na lotnisko od strony Katowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybieram na maraton, do ostatniej chwili się nie mogłem zdecydować czy jedziemy z noclegiem czy bez ale ostatecznie wyjedziemy w środku nocy :027: Był już ktoś na trasie maratonu i może coś więcej o niej napisać? Mam nadzieję, że będzie w całości przejezdna bo butowanie na trasie bardzo źle wpływa na moje osiągi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mialem jechac ale wolnego nie dostalem.Wojtekkrakow myslalem ze razem pojedziemy a tu lipa...powodzonka

 

To szykuj się do następnego który będzie w zasięgu :rolleyes:, bo nad morze to mi się nie chce jechać. Jeszcze sporo zostało, więc na pewno kilka obskoczymy.

 

 

Nie... to podczas treningu. Niestety na ulicy trzeba jeszcze bardziej uważać niż myślałam (kobieta wymusiła pierwszeństwo i bach).

 

Życzę szybkiej rehabilitacji i do zobaczenia na trasie maratonu, oby jeszcze w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mam taką nadzieję, że jeszcze w tym roku się pościgam :P

 

Też mam taką nadzieję, bo dziewczyn ogólnie mało startuje :D

W Krakowie w moim sektorze (2) startowała Karolina Kozela i jeszcze jedna zawodniczka :)

Pozdrowionka -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...