Skocz do zawartości

[trasy] W jakim wieku pierwsze 100km?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Stówki jeszcze nie osiągnąłem wczoraj było najwięcej jak do tej pory jednorazowo 47 km(średnia 23km\h) proszę się nie śmiać.tak na dobre zacząłem jeżdzić na rowerze dopiero dwa miechy temu kiedy rzuciłem papierosy i waga wzrosła do 95kg przy 175cm z 80kg zakupiłem gianta i w drogę mam zamiar wystartować 22.08 w maratonie szosowym w Kołobrzegu dojeżdżam do pracy jak nie pada 20 km w jedną stronę jak myślicie dam radę przygotować się na150 km czy 80 km do tej pory na liczniku mam 800 km przejechane i trochę bez licznika. a cha wiek 39,5 lat

Widzę,że baaardzo zawyżasz średnią wiekową :D

Ja praktyczny powrót do roweru zrobiłem w tamtym roku,kupiłem trekinga,ale jazda po miejskich ścieżkach nie bardzo mi odpowiadała więc kupiłem drugi mtb,używany ale stan bdb,niestety 100 km nie przekroczyłem,72 i praktycznie wszystko w lesie,dojazd do lasu łącznie ok.5 km

Ja teraz tą średnią bardziej zawyżę :D

45 lat,łącznie w tym sezonie ok.2000 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podwyższę średnią:

pierwsze 107 km Skała-Olkusz-Trzebinia-Krzeszowice

11.06.1995r (start Krk)wtedy 24lata

jechaliśmy z kolegą

ja na romecie sporcie on za mną na kole na swoim góralu

przeciętna 23,9km/h

 

pamiętam, że miałem wtedy zupełnie marną technikę

bo był to mój drugi sezon w ogóle z licznikiem

i nie mogłem się powstrzymać od prób

utrzymania jakiejś tam przeciętnej przez co

zupełnie źle rozkładałem siły.

Jakoś tamte trasy pamiętam do dziś

piękne czasy ....

A jak wtedy na trasie spotkaliśmy kogoś na "góralach"

ale była zaraz pogoń i ambicja żeby ich zmęczyć.

No szkoda gadać bo czasem trafialiśmy na gości

co wyjechali dopiero co spod domu a my już mieliśmy

kilkadziesiąt km w nogach.

 

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że baaardzo zawyżasz średnią wiekową ;)

Ja praktyczny powrót do roweru zrobiłem w tamtym roku,kupiłem trekinga,ale jazda po miejskich ścieżkach nie bardzo mi odpowiadała więc kupiłem drugi mtb,używany ale stan bdb,niestety 100 km nie przekroczyłem,72 i praktycznie wszystko w lesie,dojazd do lasu łącznie ok.5 km

Ja teraz tą średnią bardziej zawyżę ;)

45 lat,łącznie w tym sezonie ok.2000 km

 

130 km w tym roku asfalt i ok 20km piach,przeciętnie 75 km.Wiek to ja też zawyżę 51 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja pierwsze 100km przejechalem z ojcem w wieku 13 lat nowa ruda-sniezka-radkow-gory stolowe-karłów-zjazd do czech (nie pamietam nazwy miejscowojci )-nowa ruda :D wyjechaliśmy o 7 rano a przed 10 bylismy w domu :D a jeszcze śmieszniejsze jest to ze wtedy mialem rower z realu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. :)Nie chcę mi się wierzyć, że w wieku 13 lat na rowerze z Realu przejechałeś 100km ze średnia ponad 33km/h...

 

wyjechalismy o 7 rano a o 10 wieczorem* bylismy w domu :) dobrze ze wtedy byly długie dni :) a srednia predkosc nie wiem bo liczniku nie posiadam bo zaawsze mi sie ten kabelek urywal (z mojej winy)

 

z reszta po co mial bym kłamać ??

 

a rower to ragazi line czy cos tak .. juz go nie posiadam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...