Skocz do zawartości

[buty] gdzie najlepiej kupić


Elo78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym sobie kupic buty pod system spd w Poznaniu. Gdzie według was najbardziej opłacało by się nabyć buciki tak do 200 zł. Jakie sklepy byście polecili z dużym wyborem lub modelami z poprzednich kolekcji po przecenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo butów SPD Diadory... również szukałem ponad miesiac w Pozku ale zapomnij, jedynie internet.

Co prawda Diadory nie kupiłem ale szczerze mogę polecić SHIMANO MTB SPD SH-M122

Przymierzałem wiele rodzajów ale te moim zdaniem najlepsze w cenie ok 300zł

A kupiłem w www.CentrumRowerowe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damix na allegro są przeceny Diadory, zastępują je pewnie nowymi modelami. Ja kupiłem przez net, rozmiar o 1 nr większy niż normalne obuwie i pasują idealnie. Co do jakości, to przyznam, że jest naprawdę świetna. Stacjonarnie można kupić na 100% w Lublinie, czy gdzieś jeszcze to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kto? Ryba nie ma strony? http://www.rowery-rybczynski.pl/ a i Diadorę ma :icon_mrgreen: Choć fakt faktem bodajże całe 2 modele ale to już wina samego przedstawiciela Diadory, który wycofał się z naszego rynku.

 

Sam wczoraj szukałem butów bo w Northwave'ach złamałem podeszwę i rzeczywiście dość cieńko jest z dostępnością. Sidi, Shimano zdecydowanie najpopularniejsze, od biedy DMT, Specializedy czy Adidasy(teraz to Mavic) ale i tak większość na zamówienie. Skończyłoło na Diadorach od Ryby :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...