Skocz do zawartości

[rower] na maraton


77pawel

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie. poszukuję roweru za kwote ok. 3700 zł. bedzie on śmigał na maratony. jezdzilem na kellysach 17,5" oraz 19,5". ten mniejszy - lepszy wygodniejszy, ale myśle, że najbardziej przypasuje 18". przyglądałem się :MERIDA MATTS TFS 800 lub 900 - DISC oraz Cube LTD PRO. mam 176 cm oraz 74 kg. prosze o opinie oraz inne propozycje. dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę i zrobię OT. Wprawdzie Decathlona widziałem już wiele razy ale dopiero teraz zauważyłem pewien szczegół w opisie:

 

Napęd: dwustopniowa przekładnia Truvativ Stylo 3.2 22x32x44;

 

O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rowery z Decathlona są średniej jakości .

Wystarczy pooglądac je na żywo aby wyrobić sobie zdanie na ich temat.

A dział montujący ma niewiele wspólnego z profesjonalną produkcją rowerów.

To takiej lepszej jakości supermarketowe rowery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak w tej cenie na maratony lepiej rozejrzec sie za czyms innym?

Nieprawda, to że rama jest wykonana bez popularnych teraz "udziwnień" nie znaczy, że jest niskiej jakości, problem w tym, żeby biker potrafił wykorzystać potencjał roweru ;)

Można poczytać test w 4/2009 MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rowerow z decathlonu i konkretnie ramy 8.2, to zdecydowanie wiecej osob !pragneloby! miec takiej jakosci rame, anizeli jezdzic na jakims kellysie/authorze itp...

 

jednakze jesli ktos sie zna i ma pare narzedzi, to sugerowalbym rower rozebrac i zlozyc jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...