Skocz do zawartości

[team] Haibike


Kathar

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czy jakiś polski sklep sprzedaje ramy haibike?

 

Raczej będzie ciężko znaleźć samą ramę. Rowery sprzedają 2 sklepy internetowe (może więcej, ale tylko 2 znalazłem). Pozostaje niemiecki e-bay (w tej chwili 2 używane ramy), wyprawa do Niemiec, lub czekać na cud, że w Polsce pojawi się oficjalny dystrybutor (domena haibike.pl jest zaparkowana) więc kto wie kto wie ... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

sklep z dużym wyborem marki HAIBIKE jest w Chorzowie ORANGE-BIKE na Pl.Matejki

w sprzedaży również ramy HAIBIKE

www.orange-bike.pl

Sami promujemy i testujemy markę Haibike na Mio :-) z doświadczenia możemy polecić!!!

Przy okazji szukamy zawodników do TEAM-u z woj.śląskiego,chętnych i oczywiście dobrych,doświadczonych zawodników zapraszamy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowery Haibike są też dostępne we Wrocławiu w sklepie IM-MIOTION.PL. Wszystkich rowerów z oferty nie posiadają na sklepie, ale wiem że nie ma problemu, by dany model sprowadzili. Można się oczywiście potargować ;)

Tutaj przegląd oferty tychże rowerów:

http://www.im-motion.pl/pl/products/17/0/1...ROWERY_GORSKIE_

a tu macie namiary:

http://www.im-motion.pl/pl/contact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dopisuję się z moim Hai Tour SL 2011, takie o (ostrość sobie poszła przy skalowaniu).

Kolorek jest śliczny niebieski metalik, ładnie wygląda na żywo.

 

b10308-u2638_orig.JPG

 

Muszę przyznać, że bardzo pozytywnie skomponowany rowerek. Haibike robi moim zdaniem całkiem przemyślane rowery. W moim przypadku szukałem szosy do turystycznej jazdy, więc zwiodło mnie "Tour" w nazwie. I co ? Nie zawiodłem się :)

Rower jest super wygodny, siodełko XLC naprawdę ekstra - z wyglądu sprawia wrażenie twardego, ale w rzeczywistości jest bardzo wygodne i pasuje do całokształtu.

Owijka mięciutka, osprzęt budżetowa Sora, korba z trzema tarczami. Widać, że rower ma odgórne przeznaczenie turystyczne i został w ten sposób spasowany.

W ciągu najbliższego roku lub dwóch będę prawdopodobnie kupował nowego fulla i z chęcią przejrzę katalog Haibike'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...