Skocz do zawartości

[Zlot]Pierwszy ogólnokrajowy międzynarodowy Zlot Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Miliron widziałeś ile baraninki biegało przed schroniskiem ;)? DeJot nawet chciał jednego upolować ale nie miał kasku więc od razu był na przegranej pozycji ...... baran oczywiście ;).

 

Mały ranking Zlotowy:

 

Najlepsza gleba: Nabiał za naukę latania i kolega Janek(dobrze pamiętam imię?) za to, że zdążył się zatrzymać przed szlabanem(teraz z tego się śmieję, ale wesoło mi nie było jak kolega nie kontaktował);

Najlepsza trasa/Najlepszy przejazd: Lookas z kolega jak jechali po % w totalnej mgle do Walimia, wrócili pod schronisko po czym kolega zorientował się, że zapomniał kasku i ponownie wracali do Walimia w środku nocy;

Największy hardkore: Kubusiowa i łaciaty Grand - wielki szacunek, no i Kolega który odtłuszczał tarcze brunoxem :D;

Największy wałek: Oszustwo "listonosza" który gonił grupę "turystyczną";

Zlotowy postrach: DeJot goniący owce, pół stada padło na zawał ..... ze śmiechu :);

Pech Zlotu: Kolega(Jarek?) który skręcił nogę pakując torby do auta;

 

Wszystkich których pominąłem w rankingu serdecznie przepraszam :P ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

No bez przesady panowie :)

 

Ale, ale... Wpadl mi do glowy pomysl ze rozpuszcze wiesci, zdjeciow i czegotamjeszcze miedzy ekipa Herbaciarzy z ktorymi zdazylo mi sie pare razy jezdzic po okolicy i jesli dopisze szczescie w przyszlym roku bedziemy mieli PRAWDZIWIE miedzynarodowy Zlot :D

 

Najwieksza Sila Mielaca - gerus za zrobienie ze swojego X0 obiektu sztuki :P

Najwieksze Rozczarowanie - mgla w sobotnia noc - ktora uciela najtrajda ale nie zatrzymala "spragnionych" :(

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gerus nie do końca cieszy się chyba z tego zaszczytu (parę zł w plecy) - łańcuch, hak , wózek przerzutki ... :):D

 

 

Bylo minelo...

Lancuch juz jest, hak takze a dzis x0 bedzie jak nowe:) Odwiedziny harfy:) . Wazne ze ja caly i zabawa oraz zlot byly przednie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
...

Najwieksza Sila Mielaca - gerus za zrobienie ze swojego X0 obiektu sztuki :)

Najwieksze Rozczarowanie - mgla w sobotnia noc - ktora uciela najtrajda ale nie zatrzymala "spragnionych" ;)

 

OSTRO!

I.

 

Tak, tak jak pragnienie męczy to ani nocna mgla ani deszcz nie przeszkodzą w tym by wyruszyć na poszukiwania :P Fakt faktem Krzysiu dal czadu informując mnie po powrocie pod samo schronisko i drapiąc się po glowie.... "...sluchaj kask zostawilem na dole..." :D:D:woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej hardkorowym przeżyciem był mój atak kolki - każdy ruch mnie bolał, aż oddychać prawie nie mogłam :P . Dobrze, że udało się to cholerstwo przeczekać, bobym musiała zanocować na trasie gdzieś pod liściem łopianu :down:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...