Skocz do zawartości

[Zlot]Pierwszy ogólnokrajowy międzynarodowy Zlot Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

sesje prawie we wszystkich uczelniach wypadaja na drugi,trzeci tydzień czerwca,

matura jest w maju drodzy uczniowie, piszecie ją w tym roku szkolnym a jeszcze nie wiecie co i jak :)

http://www.oke.waw.pl/?go=page&inf=634&p=news

 

Jakbyście potrzebowali pomocy w organizacji to służe pomocą, mieszkam prawie na miejscu, więc można śmiało pytać.

Mogę też pomóc niezorientowanym w dojeździe do celu z Wrocka, Świdnicy czy Dzierżoniowa.

 

 

Wiadomo pieniądz rządzi, wiec też jestem za zaliczką, nie za wysoką ale też nie za skromną, żeby nikt się później nie wycofał.

 

A czy ktoś by był chętny aby zostać dłużej tam na miejscu i pojeździć? Dysponuje ktoś mapą terenu którą mógłby udostępnić w wersji cyfrowej?

 

Sporo osób jest miejscowych, wiec w weekend można poimprezkowac a poźniej nadrobić kilometrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo temat terminu zamknięty. Cieszę się, że termin został wybrany sporą przewagą a nie rozbiło się o pojedyńcze głosy.

 

Teraz przejdzmy od słów do czynów. Lookas już zamieścił drugi watek wyłącznie informacyjny w którym pojawiła się lista. Lista zostanie na bieżąco aktualizowana jak będą kolejne wpłaty. Jeżeli będa pojawiały się jakieś nowe pomysły wszystko dajemy pod dyskusje w bieżącym watku, a nowy wątek będzie tylko "tablicą informacyjną".

Pokażmy w końcu, że nie kończy się na gadaniu i zróbmy coś w kierunku finalizacji zlotu.

 

Po raz kolejny podam za przykład ekipe z EMTB. Mimo zarejstrowanych 224użytkowników zorganizowali już 2zloty na których było pod 30osób. My mamy przeszło 14tyś użytkowników. I nie ważne ile użytkowników nieaktywnych ale jesteśmy zdecydowanie największym polskim forum rowerowym, baaa śmiem twierdzić, że jednym z większych polskich forów tematycznych ;).

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wyjdzie, że nam schroniska nie styknie ;)

Proszę nie straszyć :).

 

Całe schronisko liczy sobie 86miejsc noclegowych, jak trzeba będzie załatwi się się noclegi w najbliższych pensjonatach/schroniskach i wszyscy się zmieszczą. Jak będzie 50osób to naprawdę będzie super.

 

Dla osób które zastanawiają się "czy z moich okolic ktoś się wybiera" proponuje zaglądanie do grup regionalnych. W niektórych już się pojawiły wątki na temat Zlotu a niektóre czekają na założenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoy!

 

Zamknięcie pierwszej listy planujemy na połowe stycznia. W tym terminie musimy podać wstępną ilość miejsc w schronisku która ma być dla nas zatrzymana.

W miarę wolnych miejsc noclegowych będzie oczywiście możliwość aby dopisywały się kolejne osoby.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko do rozważenia, oczywiście możecie uznać że to jest nie potrzebne.

 

czy jest możliwość zamieszczenia na pasku obok odnośników "Panel kontrolny · Zobacz nowe posty · Mój Asystent itp." odnośnika "I Zlot Forum 2009"(odnośnik do listy chętnych, bo tam jest skupisko najbardziej potrzebnych informacji).

 

Uważam że ten zabieg spowoduje, że ludzie logując się od razu zwrócą uwagę na ten temat. Nie wszyscy siedzą godzinami na forum, czasem wchodzą jak dostaną wiadomość, albo coś szukają.

Dużo osób też przyzwyczaiło się do tego, że nie organizujecie Zlotu forum, wiec nawet nie szukają takiej informacji, lub nie czytają najnowszych postów.

Ten wątek powinien być bardziej widoczny, dostępny bezpośrednio.

 

Ja jestem od roku na forum, ale nie miałam bladego pojęcia że Temat o Zlocie znajduje się w zakładce "Rowerowe forum na max! " szukałam w "Imprezy rowerowe" i żeby dojść do tego, gdzie ten temat jest namęczyłam się na MAXA :D

 

No, ale to tylko moja mała propozycja.

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki: czy mozna wiedziec ilu w przyblizeniu jest aktywnych i stale obecnych uzytkownikow forum z tych paru tysiecy zarejestrowanych?

 

jak na razie liczba deklaracji rosnie, mimo ze jest listopad wiec jeszcze 8 miesiecy.

co w przypadku gdyby (teoretycznie) liczba uczestnikow osiągnela np 150 osob?

mnie to cieszy tylko kwestia organizacyjna np noclegow na tyle osob.

 

treść proponowana takiego zapisu:

"UWAGA! CZERWIEC 2009 - I ZLOT NASZEGO FORUM!! WIĘCEJ INFORMACJI W DZIALE...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy się martwić bliżej terminu zlotu, kiedy wpłacone już będą zaliczki. Teraz nie ma co histeryzować na zapas :) .

W razie czego - jak pisał już ktoś powyżej - rozlokuje się dodatkowe osoby, w miarę przybywania chętnych, po schroniskach i agroturtystykach w najbliższej okolicy. Początek czerwca to nie jest jeszcze okres zmasowanego najazdu turystów, nie jest to też żaden długi weekend, więc z miejscami noclegowymi kłopotu być nie powinno.

Pozdrówko uspokajające :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobo nie czytasz co pisałem powyżej "kolejne osoby zostaną dopisane w miarę wolnych miejsc w schronisku".

 

Qbq66 zainteresowanie moim zdaniem jest małe. 99% to rozważania a nie deklaracje. Udział w ankiecie w ciągu tygodnia brało 60osób. Jeżeli ktoś będzie naprawde chciał uczestniczyć w Zlocie to się spręży i wpisze na liste.

 

W schronisku znajduje się w sumie 86miejsc noclegowych. Jest kilka lokali w pobliżu schroniska które mogą przyjąć kolejnych Zlotowiczów. Jest to okres stosunkowo niewielkiego obłożenia ze względu na przygotowania do wakacji.

 

Na chwile obecną zaklepane mam 50miejsc w schronisku Orzeł. Jeżeli do połowy stycznia będziemy mieli wpisaną pełną bierzemy całe schronisko. Jeżeli braknie kilku miejsc noclegowych będę organizował miejsca w okolicznych schroniskach/kwaterach.

 

Mnie mnóżmy problemów bo na razie nam do nich daleko. A problem przybytku jest najłatwiejszy do rozwiązania.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem ze znalezieniem tego, również szukałem w Imprezy Rowerowe a tam gdzie Kubusiowa pisze to nawet nie pomyślalem żeby zajrzeć :)

 

Oki, jest problem.

Tak myślała, że nie tylko ja się nad tym głowiłam. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy dałoby się to zmienić? Moja propozycja cały czas aktualna, co do zamieszczenia jakiejś widocznej, rzucającej się w oczy informacji o Zlocie.

 

-----------------------------------------------------

Temat "ile osób będzie" jak ktoś się martwi, że zbraknie dla niego miejsca to niech wpłaci te 28 zł to nie jest dużo i z głowy.

Nie ma co nad tym dyskutować ;)

 

------------------------------------------------------

Skupmy się na stworzeniu Treści do forumowego ludu... Bo czas NAGLI

W temacie wiadomości Proponuje "I Zlot Czerwiec 2009" w treści link do listy chętnych i do tej dyskusji.

 

Treść:

[Witaj <pseudo klubowe>

!!!Forumrowerowe.org organizuje "I ZLOT KLUBOWICZÓW"!!!

Nie wierzysz, to sam zobacz na własne oczy -> http://www.forumrowerowe.org/Zlot-Pierwszy...ORG-t45438.html

I koniecznie podziel się z nami swoimi pomysłami na ->http://www.forumrowerowe.org/index.php?showtopic=44809

 

ZAPRASZAMY]

 

To moja propozycja

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

ktoś skomponuje ładnego maila, to wyślę go do w 14700 bikerów :(

 

baner już działa. Jak coś, to PW, bo ja rzadko zaglądam w tematy.

 

aa... nie będąc pesymistycznie nastawiony... dam sobię łapę uciąć że w te dni będzie jakiś maraton i większość się wysypie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

To ja mam taka propozycje na Zlot. Nieco hardkorowa jak mi sie wydaje :P

Marzy mi sie 2-3 godzinny najt-rajd po gorach.

Sugestia taka aby najlepiej obeznany lokals robil za przewodnika, wybral relatywnie latwa trase - wiadomo, po cmoku jakby nieco inaczej sie jezdzi - i heja przygodo...

Co Wy na to?

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa-Kalenica ? W nocy ? 90% ludzi z trasy by nie wróciło, a jakby się już przedarli i wrócili to bez zębów i z połamanymi kończynami.

Mogę ewentualnie na nocną trasę zaproponować to samo lecz dokoła tych gór(poziomicowo). Płasko i szeroko, bez kamieni wielkości piłek i korzeni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...