Skocz do zawartości

[skradziono] Rower Unibike Evolution


Marker

Rekomendowane odpowiedzi

http://img.photobucket.com/albums/v727/Markerek/bok_1-1.jpg

 

Dzisiaj na retkini skradziono tego Unibika

 

Jeżeli ktoś go widział, nie wiem zobaczy na giełdzie albo coś błagam o kontakt

komórka 887 857 625

lub gg 4300736

 

prosiłby jednak o kontakt telefoniczny

 

z charakterystyczych rzeczy żółty RS Indy SL, z tyłu przerzutka Deore DX, niebieskie nakładki na wentyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dokładnie charakterystyczny amortyzator jest i tu duży plus. Jednak z drugiej strony jeżeli kradła to osoba zajmująca się takimi rzeczami to wywieźli rower gdzieś poza łódzkie, żeby tam go sprzedać. Albo przełożą ten amortyzator bo też widzą, że jest charakterystyczny tutaj wstawią co innego i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włamali się do pomieszczenia w którym trzymałem rowery, rózne pierdoły itp. Nie było to w mieszkaniu, jednak owo pomieszczenie było tuż przy nim. Dosłowine metr od drzwi wejściowych. Taka stara pralnia. Wydłubali zamek i zabrali tylko moj rower. Innych nie tknęli (a to nie żadne makro, klasa średnia robotnicza). Byłem na policji, przekazałem specyfikacje, zdjęcia powiedzieli, że beda dzwonic. Byłem rownież na giełdzie na rynkach itp. Monitoruje allegro, porozpowiadałem znajomym żeby sie rozglądali. Nie iwem co jeszcze moge zrobić...

 

Podejrzewam, że się przygotowali do tego i to solidnie. Zrobili to dokładnie wtedy kiedy nikogo nie było w domu, nawet psa. Zabrali tylko rower i tylko on ich interesował. Co ciekawe praktycznie nikt nie wiedział, że ów rower tam jest. Conajwyżej pare osób, jednak to pewnie wystarczyło. ktoś puścił farbe i tyle.

Pozatym musieli to wczesniej planować ponieważ ostatnio nie wychodziłem na bika z braku wolnego czasu. Najśmieszniejsze, że akurat w ten dzien co mi go podpierdzielili chciałem sobie pojeźdzć... taak, pojeździłęm sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból, wyrazy współczucia :) Niestety ale nawet w miejscu przechowywania roweru warto go zapiąć jakimś lepszym zapięciem, tak dla spokojnego snu. Zresztą pierwsze pytanie w ubezpieczalni gdy zgłaszasz kradzież (jeżeli oczywiście wykupiłeś ubezpieczenie :blink: ) to czy rower był przypięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Co do zabezpieczeń. Mnie niedawno skradli Meridę i Treka w identyczny sposób na Olechowie i rowery były zabezpieczone super zapięciami i to jeden do drugiego.Po rowerach wspomnienie a na ziemi przecięte zabezpieczenia. Nie pocieszę ale moje się nie znalazły. Wniosek. Rowery do domu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

creative1989...Miało być śmieszne ale chyba nie było ... tym bardziej że właśnie się dowiedziałem ,że z bloku obok poszło w świat kolejnych 12 rowerów....a już kompletnie przestaje być śmieszne to ,że do tej pory ginęły anteny CB,kołpaki,czyli rzeczy nie tak bardzo kosztowne jak rower .Teraz nagminnie słyszę o kradzieży rowerów...mnie to spotkało więc nie jest mi do śmiechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj na wigilii klasowej zapięcie do roweru ;) "co by mi następnego nie ukradli" to jestem spokojniejszy :) hyh

Oczywiście następny rower, który powoli się rodzi będzie trzymany pół metra od mojego łóżka. I będe go przypinał do kaloryfera :P

Niestety trzeba się przeprowadzić do emiratów arabskich. Tam nie kradna, ba nawet przynoszą jak ktoś zgubi. Tylko cięzki klimat do jazdy na rowerze B) Za gorąco troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...