Skocz do zawartości

[Dystans] Najdłuższy dobowy przelot !


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dziś. 96 km. 7.51. 2 x Cross (moje Medano Vanity po przejściach). Narzeczona (zawsze jeździmy razem).

 

Chata, Świdnica, Walim, Rzeczka, Przełęcz Jugowska, Pieszyce, Świdnica, chata.

 

Ze względu na parszywą pracę nie mogę już ćwiczyć. Nie mam sił na jazdę.

 

Mam zamiar zrobić jeszcze 120 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pobiłem swój rekord podczas powrotu z pielgrzymki z kumplem stwierdziliśmy że damy rade 2 dni zmieścić w 1 .

Wynikiem tego było zrobienie 255km w dobę.

oczywiście po powrocie mięśnie bolą :) . Szczególnie że przed wyprawą nie było żadnego treningu kondycyjnego przez całe wakacje jeden przejazd około 40km . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Pierwsze 250 km wszystko fajnie, ale później podjazdy i zjazdy zabiły mi kolana. Ogólnie to zjazdy i brak możliwości poprawienia tyłka były tak męczące, że gdzieś 40 km przed Kołobrzegiem myślałem żeby odpuścić. Ale tyle osób kibicowało po drodze, że szkoda było odpuścić i zaciśnąłem zęby, rękawiczki pod tyłek i dojechałem :) ostre na miasto zostanie i wycieczki powiedzmy ~50 km. A niestety bo mam sentyment do ostrego i jak wsiadam na zwykły rower to jest ciężko się ogarnąć a na ostrym to czuję się jak ryba w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...