Skocz do zawartości

[Zel TRAUMON]


tobo

Rekomendowane odpowiedzi

w poprzednią niedziele miałem wypadek na rowerze.

po wypadku dla przyspieszenia procesu leczniczego stłuczeń zacząłem stosować preparat TRAUMON.

srodek ten pierwszy raz użyłem w zeszłą środę i po dwóch dniach pojawiła się wysypka...

.... która ostatecznie przyjęła taką postać:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb0349b6b04f0222.html

 

wypryski stopniowo pojawiały się na kolejnych kawałkach skóry ostatecznie przyjmując forme ognisk na całej powierzchni ciala poza zewnętrznymi stronami dłoni oraz twarzą

w ulotce napisane jest ze reakcja uczuleniowa moze wystąpic u 0.01 % pacjentow...

o spaniu mozna zapomnieć - swędzenie nie pozwala na to, do tego wygląd plus koszty leczenia skutków uczulenia które osiągneły juz ponad 100 zl.

rekacja skórna ma sie utrzymywac jeszcze długo ponieważ preparat ten wiąże białka w osoczu krwi

 

wiem ze to moze byc tylko moj pech ale proponuje zasanowic sie przy wybieraniu preparatu co do decyzji na ten właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba z dwa tygodnie smarowałem tym moja skręconą kostkę i żadnych efektów ubocznych nie miałem. Widać jesteś w tym pechowym jednym promilu społeczeństwa. Powinieneś czuć sie wyróżniony...chociaż częściowo ;) A tak na poważnie to ja bym do apteki w której to kupiłeś zajrzał i sie im poskarżył. Może apteka zawaliła bo w złych warunkach to trzymali...a jak nie to napisał do polskiego importera albo nawet producenta...to chyba Bayer robi nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co mam sie skarzyc? firma robi sobie furkte pisząc o skutkach ubocznych, poza tym bralem ten preparat na własną odpowiedzialność bez zaleceń lekarskich - wiele osob tak robi a ja do tej pory nie mialem zadnego uczulenia na leki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takie zaczerwienienia polecam

dużo wapna

taka dawka uderzeniowa (2x tabletka rozpuszczalna) później jedna dziennie

plus prysznic zimny mycie szarym mydłem, później jakiś balsam najzwyklejszy nawilżający, piżama świeża (długa) ale nie taka prosto z prania (dobrzy, by było jak by była tylko płukana) może to być uczulenie na nowy proszek)

i do wyrka

mi takie podrażnienia czasem też wyskakują

 

a i nie drap!!!!! to tylko pogarsza sytuację!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...