Skocz do zawartości

[chamstwo] Rowerzysta trafiony butelką


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Nono jak ja przejeżdżałem ze znajomym w tym roku przez, jak się do tej pory mi wydawało, miłą spokojną wieś zwaną "Dobra" (cóż za zbieg okoliczności z nazwą a incydentem) również jakieś łebki się doczepiły idące skrajem drogi. Brak naszej reakcji na tyle ich sprowokował, że również użyli butelki po piwie (pustej) żeby w nas rzucić. Całe szczęście szkło poleciało obok nas i rozbiło się na czyimś płocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego kolegę kolesie w drodze na dyskotekę złapali za siodełko. gleba byla nieunikniona. skutek byl taki ze poszkodowany zabral sie ze swoimi kumplami na tą dyskotekę i oklepali sprawcom zamieszania mordy. czasami skuteczniejsze niz sądy.

 

jadostalem kiedys butelką w tylek. nie zareagowalem bo moglo byc roznie. ja jeden ich czterech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamstwo, buractwo, wieś i głupota!

rozumiem że niektórym po piwie mogą przyjść rożne głupie rzeczy do głowy.... ale nigdy, przenigdy nie robi się innym [ciach] krzywdy!

 

Ja dodam dla równowagi że dzisiaj puściłem TIRa na jednopasmówce, zjeżdżając rowerem na pobocze...

...i kierowca podziękował awaryjnymi(aka trójkątem).. może dlatego że wyglądałem jak android(2 komplety oświetlenia plus opaska?!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam latająca flaszka

wczoraj wracam z pracy i usłyszałem uderzenie o blache znaku drogowego

pomyślałem - ktos rzuca kamieniami?

a zza rogu budynku wychodzi gościu z wiatrówką

i co zrobisz debilowi by samemu sie nie wkręcić w czasochłonne ceregiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bym kiedyś dostał z butelki po ćwiartce. Łapałem stopa w jarocinie, butelka poleciała z przejeżdżającego opla astry z jakimiś łepkami 5 w środku. Kawałek dalej było skrzyżowanie korciło mnie im tą butelkę wrzucić z powrotem ale ich było 5 a ja z dziewczyną i dużym plecakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...