Skocz do zawartości

[ciekawostki ostrokolowe] Interesujace fakty z ostrokolowym zadeciem.


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

można po ludzku tłumaczenie prosić?

 

ogólnie-rower bez dwóch hamulców , dzwonka i oświetlenia nie nadaje się do jazdy czyli ostre kolo stwarza niebezpieczeństwo dla ruchu :)

(sztywny napęd czyli hamulec w piaście nie jest hamulcem według prawa przepisów ruchu drogowego bla bla bla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka według mnie jest kozacka. Ale osobę która ubierała ją w resztę szpejów, to bym chciał osobiście poznać i powiedzieć jej co o tym myślę:(

 

Rzeczywiście, wszystko tam jest tragiczne :P w szczególności mostek, kierownica, siodło i pedały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ją sam robił czy przerabiał ?!

kąty takie sobie , chyba ze to przez ten szosowy widelec.

 

Siodło a mostek i kiera to ładny proszek

wogole stylistycznie kłóci sie ten rower .

jak uslyszalem o inicjatywie to spodziewalem sie ramy łączonej bezmufowo kiery giętej ładnej korb ala messengery a nie ! korby campy ?? rama na mufach kiera jak od dartmura i ten widelec .

shame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach trudno się dyskutuje, ostatnio widziany zitron Orłowski z szalona jagoda obręczami pod facetem nabawił mnie posępnej handry że nie pasuję do tej rzeczywistości, pocieszyła mnie dopiero znajoma "16" która z upodobaniem uparła się kupić paskudnego lecz 100% holendra. Dodatkowo jak patrzę na mój rower na miasto to też dostaję dysonansu formalnego, ale albo ma być ładnie albo obskurancko.... Skończy się jednak pewnie u lakiernika w końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

miałeś tą obrecz w reku ? te łączenia i wogole masakra . złożony w takim stylu jak NS analog tylko bardziej "torowo"

Generalnie nie bedziemy tu jechac roweru nieobecnego wśród nas jeźdzca

 

Co do obręczy, to się nie wypowiadam, bo ani jednej, ani drugiej nie miałem i nawet na żywo nie widziałem.

A jeżeli chodzi o porównanie do Analoga - to rozumiem, że chodzi Ci tylko o dalekie "powinowactwo kolorystyczne" obręczy? Bo z tego, co widzę, piasty i korba to torowe miche, mostek i kiera to nitto, sztyca campagnolo, siodło fizik, pedały też jakieś porządniejsze, rama to nie jakiś badziew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obręczy, to się nie wypowiadam, bo ani jednej, ani drugiej nie miałem i nawet na żywo nie widziałem.

A jeżeli chodzi o porównanie do Analoga - to rozumiem, że chodzi Ci tylko o dalekie "powinowactwo kolorystyczne" obręczy? Bo z tego, co widzę, piasty i korba to torowe miche, mostek i kiera to nitto, sztyca campagnolo, siodło fizik, pedały też jakieś porządniejsze, rama to nie jakiś badziew...

 

chodzi o to ze zamiast tych badziewiatych velocity , miały byc aerospoke,wtedy bylo by git.

np.takie ala drewniane.

http://www.doobybrain.com/2009/03/10/wood-grain-aerospoke-wheels/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tani ten rower. Za mało włosko-angielskiego karbonu na keirinowych francuskich mufach rzeźbionych przez szwajcarskich maitre chocolatiers. Gość pewnie nie jeździ nim w alejkatach tylko wystawia na balkon i robi zdjęcia, a czasem jedzie do swojej willi i tam wystawia i tam robi zdjęcia (co widać na tym załączonym). Składał go głównie do kręcenia barspinów, ale Orłoś nawalił i nic z tego.

 

No i te niskiej jakości obręcze...

 

 

 

Przyjedzcie do Katowic, pojezdzimy i pogramy w polo, a nie pieprzycie farmazony w dodatku 3 po 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...