Skocz do zawartości

[rama] Full do enduro i fr; do 2000; może być zza granicy


Mryous

Rekomendowane odpowiedzi

Tja, właśnie ogarnąłem sytuację ;/ Nie ma żadnej ramki SX Trail na sprzedaż, która by była ok, a jak są to po 1000$ w US. Tak więc pieprzę to wszystko i zamawiam Haro. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór. Ramka spełnia moje wymagania, jest ładna, ma 160 skoku, VLS, jest ze sztycą, a przede wzsystkim jest nowa i nie będzie strachu. A jak mi nie przypasuje, to zawsze można potem sprzedać ;]

 

A, i nie muszę wydawać całej kasy, zostanie jeszcze na koła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Speca bym musiał się cholernie wykosztować, a poza tym bym musiał kupować używkę i to z jakiegoś niepewnego źródła - tu mam tego Haro ze sklepu w USA... 1400zł z przesyłką + ewentualne cło (zobaczymy, czy się uda :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpowiadałby rozmiar (nie doszukałem się w dyskusji jaki to ma być) to IDENTYCZNĄ ramę Haro (a nawet w ładniejszym kolorze :nuke: ) miał na zbyciu MarcinGoluch w TEJ OFERCIE - może jeszcze jest aktualna? Parę zeta drożej, ale miałbyś ją od ręki - wystarczy zapytać.

 

Od siebie powiem, że z Marcinem da się wszystko spokojnie omówić, sam się trochę napisałem jak szukałem ramy dla siebie. Co prawda nie pomógł ostatecznie (sprzedawcy z ebaya dali d... :D ), ale dobre wrażenie pozostało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...