Skocz do zawartości

[Rabaty] w sklepach rowerowych


DuzyMarek

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek w czasie kupowania rękawiczek w Cykloturze sprzedawca zapytał mnie czy mam u nich konto i poprosił o nazwisko. Konto mam, nazwisko podałem i zostałem poinformowany, że wprowadzilim system rabatowy (szczegóły TUTAJ) dla stałych użytkowników.

 

Cyklotur do najtańszych sklepów nie należy, ale niektóre rzeczy wychodzą taniej jeśli można coś odebrać osobiście zamiast ponoszenia kosztów przesyłki.

 

Zakupy >1000 zł to 5% rabatu

Zakupy >3000 zł to 8% rabatu

Zakupy >7000 zł to 10% rabatu

 

Ponieważ niecałe 2 miesiące temu kupowałem u nich pedały i buty to zapytałem czy mogę przyjść z paragonem i czy mi to doliczą. Odpowiedź sprzedawcy: TAK. Więc będę musiał się przejść i przy okazji zapytam, czy zakupy sprzed roku tez mogą doliczyć jeśli pokażę paragon.

 

Jakie sklepy oferują jeszcze rabaty i na jakich warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyklo są wyższe ceny niż w CR? Mi się wydaje że na podobnym poziomie.

 

A co do Cykloturu to tam istnieje także kilka innych metod rabatowych.

Cenę każdego towaru można negocjować - jeżeli w innym sklepie internetowym znajdziemy daną część która kosztuje taniej niż w Cykloturze to po przedstawieniu linka z tą niższą ceną mamy szansę zakupić towar po niższej cenie.

Poza tym pod koniec roku zawsze jest robiona obniżka cen i każdy dostaje rabat od 5 do 10%, co w połączeniu z rabatem użytkownika może dać nawet do 20% niższej ceny. No i wysyłka powyżej 250 zł jest gratisowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku na wiosnę (maj albo coś koło tego) bodajże w "głosie wielkopolskim" były na pierwszej stronie kwadraciki do wycinania. Taki wycięty kwadracik dawał 10% rabatu w cykloturze na wszelkie zakupy. Tylko trzeba było regularnie przeglądać tę gazetę, żeby wiedzieć, kiedy to się faktycznie pojawia. Może tej wiosny też będzie taka akcja, więc warto być czujnym :) W razie czego warto chyba dać znać na forum w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...