Skocz do zawartości

[pozegnanie] Dziekuje za wspolprace


anulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Żart fajny, gratuluje pomysłu i wykonania B) Aczkolwiek, są osoby z grona obsługi co do których mam zastrzeżenia i sądze, że nie powinny pełnić tej funkcji :P:D

Zawsze można wyrazić swoja opinię ,ze nie podoba Ci się czyjaś praca nic Ci nie grozi :P Zawsze jest tak ,że wszystkim nie da się dogodzić komuś coś będzie pasowało a komuś nie ,nie ma możliwości żeby wszyscy byli zadowolenie co jednak nie zmienia faktu ,że Ci niezadowolenie nie mogą wyrazić swojej opini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję dziękuję :) W sumie byłoby ciekawie.. Szefostwo chce oświadczyć, że mieli znów zaskakująco - genialny plan, a tu ZONK - forum puste ;] ;) Jacyś Goście się tylko kręcą...

 

Z innej beczki - brawa dla Modów, Adminów i Elity - za konsekwencję i poczucie humoru. Niezły 'brainstorm' musieli przeżyć. A w ogóle - czyj to pomysł? Ale z Blackiem mieliśmy dyskusje przez ponad dwa dni - żart czy przykra prawda? Zgadliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew opiniom forum jest wielce demokratyczne , nie mylić z anarchistyczne

jeśli ktoś ma sęki to powinien publicznie je wyrazić

 

jak dziewczyna ma wiedzieć że chłopak ja kocha jeśli ten wstydzi sie jej to powiedzieć

śmiało robo kogo kochasz ?

 

hasło własnie zmieniłem na bardziej złożone , psotniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publicznie nie będe pokazywał kogo mam na myśli, kontakt prv sądze, że też nie da rady bo odnoszę wrażenie, że tu jest "układ" ;)

Robo, ale prima aprilis już się skończył :P .

Niekonstruktywnej krytyki nie przyjmujemy. Jeśli masz konkretne zastrzeżenia - napisz o tym w forum "Koncert życzeń..." lub bezpośrednio do kogoś z obsługi.

Takie teksty to tylko w PISie :D

Pozdrówko mitygujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wkręcaliśmy Wilk89 nie było problemu z komunikacją

 

Hm, to jak się okazuje, nasze kochane forum wcale takie idealne nie jest? Akcję z Wilkiem znam, i muszę przyznać, paskudne to było.

Momentami odnoszę wrażenie, że jednak coś tu jest troszkę nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jurasek

no przestań, błagam Cię. Majewski wpada do Sejmu i jak ktoś mówi do niego per Majewski, to on mówi o sobie w trzeciej osobie, bo przecież on jest Ącki. za bardzo wzoruje się na Sachy Baronie Cohenie, próbując tworzyć alternatywne postacie dla swojej osoby. tylko mi nie mów, że to zamierzony efekt komiczny, bo wiem o tym. ale jest to równie żałosny, co zamierzony efekt. dla mnie Ącki czy Majewski to jeden i ten sam palant, wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Ącki czy Majewski to jeden i ten sam palant, wybacz.

 

proxx, z gliny jesteśmy ulepieni tej samej, ale każdy jest inny :P. Satyra ma to do siebie, że jest kontrowersyjna. Gdyby było inaczej nie miałaby racji bytu. Jednym podoba się Majewski, innym Wojewódzki, a jeszcze innym Fedorowicz. Szkoda, że akurat Tobie nasz żart nie podpasował, zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy będą zadowoleni, bo nigdy tak nie będzie. W tym roku padło na Ciebie, a w przyszłym padnie na mnie albo juraska. Zawsze możesz się przecież zrewanżować, do czego zachęcam, bo fajnie się kogoś wkręca :P.

 

Dobrym przykładem jest tu właśnie anulkaa. Jak napisała, że odchodzi to trzeba było nieco przemyśleć nasze działania i część z nas zaczęła się zastanawiać czy aby nie przesadziliśmy. A tu proszę... Już nie wspomnę o tym, że zaczęlibyśmy robić w gacie, gdyby jej pomysł podchwyciło 10 kolejnych użytkowników :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nie tylko proxx jest z takiego żartu niezadowolony... Może inny byłby obrót sprawy gdyby szarzy użytkownicy oraz "góra" z elitą w jednym roku wpadli na coś takiego a tak wychodzi, i bawiono się naszym kosztem. Za rok już nie będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie więcej luzu

 

prima aprilis polega na tym żeby kogoś wkręcić a potem razem się pośmiać

nie ma co się obrażać że kogoś wkręciliśmy;)

 

mnie forumowicze też wkręcili 1.04 okrutnie za co majom f łep:P (mówię o tym po raz trzeci ale konieczny:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo gorzej.

 

prima aprilis polega na tym żeby kogoś wkręcić a potem razem się pośmiać

nie ma co się obrażać że kogoś wkręciliśmy;)

 

Cała reszta nie wtajemniczona martwiła się o dalszy byt forum a nie o wkręt na 1.04. Nie ukrywam, że okazja na wkręta z naszej strony była ale niestety stracona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wielu osobom się to spodobało gdy 1 kwietnia wszystkie animozje, plotki okazały się być wymyślone :P.

Widziałeś nagłowek Faktu 1.04.? Ja go zauważyłem przesiadając się z autobusu na tramwaj (jakieś 10-15 sekund). Potem przez 5 minut w tramwaju się zamartwiałem, że odebrali nam Euro aż zajarzyłem, że to żart. Od razu mi się humor poprawił :P. Niektórym mogło się to wydać nie w smak, że to takie niskie, granie na emocjach itp. itd. ale każdemu nie dogodzisz....

 

Ale chyba zaczynamy się powtarzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety - jedni się dobrze bawią a inni martwią co dalej będzie (z forum w tym przypadku). Jakoś zapewnienia administratorów o dalszym istnieniu forum słabo mnie przekonywały kiedy zbanowanych było 2/3 moderatorów (Ghost Ridera nie liczę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to Prima Aprilis w Waszym wydaniu bylo przedwczesne...

 

Bo 1 kwietnia kiedy ukazala sie informacja, ze to tylko zarty powinien wlasnie nastapic jakis punkt kulminacyjny (typu zbanowanie paru modow) a nie ogloszenie informacji, ze to byl tylko dowcip.

 

Takie informacje dementuje sie dnia nastepnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie dlatego 24 czerwca ogłosimy Boże Narodzenie , które bedzie trwało do 26 grudnia

 

2/3 administracji dostała bana , a wiecie od kogo ? od 1/3 , której ten dowcip również sie nie podobał

więc nie ma co drzeć szat

 

ten film nie musiał sie podobać wszystkim

 

dowcip anulki kupiłem bez zmrużenia okiem i przeglądałem wciąż FR.pl lecz .... jej tam nie znalazłem

tak jak Marek napisał , gdyby dolączyło do niej jeszcze kilku userów mielibyśmy nieźle wystraszone miny

 

musicie bardziej zewrzeć szeregi w walce z niesfornymi dowcipnisiami , niewykluczone że w ciągu roku ogłosimy ćwiczebny alarm prima aprilisowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]dowcip anulki kupiłem bez zmrużenia okiem i przeglądałem wciąż FR.pl lecz .... jej tam nie znalazłem

tak jak Marek napisał , gdyby dolączyło do niej jeszcze kilku userów mielibyśmy nieźle wystraszone miny[ciach]

 

Hihihi... A ja się logowałam i patrzyłam czy może ktoś na PW do mnie nie napisał... LOL!

Co ciekawe mnie również nie przyszło do głowy przejrzeć listy użytkowników pod kątem poszukiwań juraska i napisać do Niego na PW.

Może dlatego, iż wiedziałam że to zart i nie pomyślałam, że może być tam jednak zapisany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Helevorna. i nie rozumiem Jurasku, skąd to strasznie adekwatne porównanie do świąt. może za rok zaczniecie prima aprilis pod koniec lutego, żeby osiągnąć lepszy efekt?

powtarzam - trzeba bylo zajrzeć na pinkbika. oni to zrobili megaśnie i jakoś w lepszym guście.

 

poza tym zastanawiam się jak to jest, że jest nam (=tej sztywnej części, która ma czelność traktować wszystkie ogłoszenia administracji serio) wmawiane, że żart się nam podobał, skoro się nie podobał. nie, musimy być bardziej wyrozumiali. żart jest wtedy, kiedy wszyscy się śmieją i tyle. jako administrator powinieneś to przyjąć do wiadomości, że części userów się to nie podobało, a nie iść w zaparte tłumacząc nam, jakie wapno jesteśmy i jakie to było śmieszne. idę o zakład, że jest więcej niezadowolonych osób, tylko niektórym wisi wypowiadanie się w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...